Boguszyce. Warto było czekać...

  • 31.08.2020, 14:03 (aktualizacja 31.08.2020, 16:57)
  • Leszek Wątkowski
Boguszyce. Warto było czekać... ZTV Nowogard
Mieszkańcy miejscowości Boguszyce gmina Nowogard, wiele lat czekali na swoją nowoczesną i przytulną świetlicę wiejską i... się doczekali.

W piątek, 28 sierpnia br. burmistrz Nowogardu Robert Czapla w obecności swojego zastępcy Krzysztofa Kolibskiego, sekretarza gminy Grzegorza Wasilewicza, sołtysa Boguszyc Krystyny Maciejewskiej, grupy radnych Rady Miejskiej w Nowogardzie, przedstawicieli firmy budowlanej i mieszkańców, dokonał oficjalnego otwarcia i przekazania do użytku świetlicy. Obiekt powstał w niecały rok, ma 105 m², jest budynkiem parterowym, murowanym w którym znajduje się duża sala główna do spotkań mieszkańców z możliwością wyjścia bezpośrednio na plac piknikowy, aneks kuchenny, sanitariaty i pomieszczenie gospodarcze. Koszt budowy to ponad 660 tysięcy złotych z budżetu miasta i gminy Nowogard.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe