Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 17:12
Reklama

Ratował kotka na drodze ekspresowej. Postąpił słusznie? [WIDEO]

Kierowcy spierają się, czy zachowanie mężczyzny na drodze ekspresowej było właściwe. Wszystko widać na nagraniu.

Chodzi o S5 w pobliżu zjazdu Kryniczno. Jeden z kierowców zauważył na jezdni małego kota.

„Sytuacja z soboty 1 lipca , trasa s5 w stronę Wrocławia, zaraz za zjazdem na Kryniczno. Gdyby kotek nie odwrócił w ostatniej chwili głowy w moją stronę, to bym pomyślał że to jakieś zwłoki są, ale spojrzał na mnie i musiałem interweniować :) Prawie mnie tym zestawem zahaczył, ale było warto :)” – tak opisał sytuację kanałowi internetowemu Stop Cham.

„Gościu jesteś wielki. Dzięki za uratowanie kotka!” – to jeden z komentarzy.

 

 

 

 

Kolejny: „Szacun, mimo że to było bardzo ryzykowne i niebezpieczne. Tak pomyślałem, jakie wyzwiska musiały na ciebie „padać”, jak ludzie cię omijali albo jak widzieli, gdy cofałeś ;) Jednak punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam cię człowieku o dużym sercu!”.

Niebezpieczna sytuacja na drodze

Serwis brd24.pl zauważa, że zachowanie kierowcy nie do końca było odpowiednie. Wskazuje na stworzenie niebezpiecznej sytuacji na drodze.

„I nie chodzi tu przecież tylko o to, że kierowca sam ryzykował swoje życie dla kota. Ostatecznie to jego życie i może je poświęcić jak chce. Jednak zatrzymanie i cofanie na drodze ekspresowej to już zabronione zachowania dlatego, że stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego – są nimi ludzie, nie koty. 

Również wchodzenie na pas ruchu i machanie mogło spowodować jakiś nagły manewr u innego kierowcy, a to już mogło zakończyć się prawdziwym karambolem. Czy wówczas ten kierowca też byłby bohaterem dla internautów?” – komentuje portal.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 32 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama