Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 12:12
Reklama
Reklama

Świnoujście to nie tylko plaża…

Ostatnie dni ze zmienną pogodową aurą zapewne nie służą tym, którzy nastawili się na bierny wypoczynek na świnoujskiej plaży.
Kliknij aby odtworzyć

Choć i w dni nie plażowe turystów na kąpielisku morskim Uznam nie brakuje. Plaża nawet w dni niepogody jest stale monitorowana i zabezpieczona przez 35 osobową załogę ratowników wodnych. Przy okazji przypominamy, że kąpielisko Uznam strzeżone jest przez ratowników każdego dnia od godziny 10.00 do 17.00.

We wtorek, 25 lipca br. odwiedziliśmy koordynatora ratowników Adama Wąsika z którym rozmawialiśmy m.in. o zbliżającym się półmetku pracy ratowników. Turyści którzy przyjechali na wypoczynek do Świnoujścia, korzystają i z innych lokalizacji zarządzanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, bo do dyspozycji mają jeszcze Ośrodek Kempingowy „Relax” przy ulicy Juliusza Słowackiego i Marinę Żeglarską im. Jerzego Porębskiego przy ulicy Jachtowa/Wybrzeże Wł. IV o czym przypomina Marek Bartkowski dyrektor OSiR „Wyspiarz”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 21°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama