Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 03:59
Reklama
Reklama

Może akurat dla Ciebie? Jest praca w Urzędzie Miasta.

Urząd Miasta Świnoujście poszukuje pracowników do wydziałów inwestycji miejskich, infrastruktury i zieleni miejskiej oraz biura zamówień publicznych.
Kliknij aby odtworzyć

Do 4 września 2023r. można składać dokumenty na następujące stanowiska:

- podinspektor/inspektor/główny specjalista w biurze zamówień publicznych;

- naczelnik wydziału inwestycji miejskich;

- podinspektor/inspektor ds. realizacji/główny specjalista ds. przygotowania inwestycji w wydziale inwestycji miejskich

- podinspektor/inspektor ds. realizacji/główny specjalista ds. przygotowania inwestycji w wydziale inwestycji miejskich

- podinspektor/inspektor/główny specjalista ds. przygotowania inwestycji w wydziale inwestycji miejskich

- inspektor/główny specjalista ds. inżynierii ruchu drogowego w wydziale infrastruktury i zieleni miejskiej

- podinspektor/inspektor w wydziale infrastruktury i zieleni miejskiej.

Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu biura kadr 91 321 44 25 (od poniedziałku do piątku włącznie w godzinach 7.00 – 15.00) oraz na stronie internetowej urzędu miasta https://bip.um.swinoujscie.pl/ w zakładce „praca”.

BIK UM Świnoujście


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama