Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 10:01
Reklama

Kolejne zniżki na Kartę Wyspiarza i Wyspiarza Seniora

Dziś czterej kolejni partnerzy dołączyli do świnoujskich przedsiębiorców, którzy udzielają zniżek mieszkańcom posiadającym Kartę Wyspiarza lub Kartę Wyspiarza Seniora. Taki osób jest już w naszym mieście niemal 15 tysięcy.
Kliknij aby odtworzyć

Obie karty cieszą się dużym zainteresowaniem. Dość powiedzieć, że do tej pory Kartę Wyspiarza pobrało 9.676 świnoujścian, a Kartę Wyspiarza Seniora 5120 osób.
- Razem z tymi, którzy dziś do nas dołączyli, zniżki na obie karty udziela już w mieście 44 przedsiębiorców – mówi II Zastępca Prezydenta Miasta Paweł Sujka. – Prowadzimy także rozmowy z kolejnymi.
1.    Aparthotel Green Concrete, ul. Toruńska 3, zniżki: Karta Wyspiarza/Karta Wyspiarza Seniora: zniżka na rezerwację noclegu w wysokości 5% - polecenie przez posiadacza Karty Wyspiarza, zniżka na menu kawiarni/baru w wysokości 10%.
2.    Świeczka z Wyspy – Pracownia Artystyczno-Rękodzielnicza, ul. Plac Wolności 6, zniżki: Karta Wyspiarza: 5%, Karta Wyspiarza Seniora: 10%.
3.    Pracownia Fryzjerska Anna Jacyniuk ul. Marynarzy 4a, zniżki: Karta Wyspiarza: 10% na wszystkie usługi, Karta Wyspiarza Seniora: 15%.
4.    Meble 44 – meble na wymiar, ul. Konstytucji 3-go Maja 29
Karta Wyspiarza i Karta Wyspiarza Seniora to program lojalnościowy, który umożliwia mieszkańcom Świnoujścia korzystanie z ulg i zniżek. Dotyczą one m.in biletów na przejazdy komunikacją miejską, parkowania w Strefie Płatnego Parkowania oraz usług oferowanych przez partnerów programu.
Szczegóły zniżek dostępnych dla posiadaczy obu kart są dostępne na stronie internetowej www.kartawyspiarza.pl
- Wkrótce obie karty będą także dostępne w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy mObywatel – dodaje Paweł Sujka. – Jak tylko zakończymy nad tym pracę, natychmiast poinformujemy mieszkańców.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 16°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 29 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama