Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 31 stycznia 2026 19:56
Reklama

Z najlepszymi życzeniami…

Święta Wielkanocne, to czas kiedy jesteśmy bardziej otwarci i milsi dla siebie, najbliższych i znajomych. Inaczej również potrafimy spojrzeć na innych, bardziej łaskawym i mniej krytycznym wzrokiem.
Z najlepszymi życzeniami…

Autor: Telewizja Świnoujście

Budząca się w około do życia przyroda, dodatkowo sprzyja wyzwalaniu pozytywnych cech, których nie jesteśmy przecież pozbawieni i nie są nam obce. W tych dniach wygłaszamy płomienne życzenia, jak i te zdawkowe, każde z nich kierujemy do konkretnych osób, w konkretnym miejscu i czasie. Za naszym pośrednictwem, za pośrednictwem Telewizji Świnoujście wierzymy, że trafią w miejsca odpowiednie, trafią do gości jak i mieszkańców naszego pięknego i ciągle rozwijającego się Grodu. Redakcja Telewizji Świnoujście, serdecznie dziękuje za pamięć i życzenia, czego dowodem są niezliczone ilości tradycyjnych kartek pocztowych, jak i życzenia przekazywane  elektronicznie.

Kliknij aby odtworzyć

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Karolina 14.04.2017 20:01
Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia, i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności. Niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia. Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Dominika 14.04.2017 19:36
Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, niech światło, Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności. Radosnych Świąt Wielkanocnych wszystkim wyspiarzom i Księdzu. Proboszczowi z Luton życzy była mieszkanka Dominika Krajewska.

Danuta S. 14.04.2017 19:16
Dziękujemy i życzymy spokojnych i kolorowych Świąt Wielkanocnych!

zachmurzenie duże

Temperatura: -9°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 23 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama