Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 czerwca 2025 22:10
Reklama

Najlepszy serial 2023 wybrany. Już oglądaliście? TOP 10

Nie saga rodzinna bogatych ludzi. Nie kolejna opowieść ze świata „Gwiezdnych wojen”. Najlepszym serialem 2023 roku został...

Fani seriali nie mieli w tym roku powodów do narzekań. Platformy streamingowe wręcz prześcigały się w wypuszczaniu nowych produkcji. Starały się, żeby kolejne sezony już znanych serii jeszcze bardziej zaskakiwały widzów.

Każdy z nich ma swoje typy, jeżeli chodzi o najlepszy serial 2023. Dla jednych będzie to „Wednesday”, czyli opowieść o koszmarnej uczennicy z rodziny Adamsów. Dla innych – „Loki”, czyli produkcja Marvela, ale daleka od superbohaterskiego stylu komiksów. Jeszcze inni wolą np. „The Continental”, historię ze świata Johna Wicka.

Najlepszy serial 2023

Serialowy rok podsumował właśnie popularny serwis IMDb. Wziął pod uwagę oceny widzów, którzy ci pozostawiali na jego stronie.  

W pierwszej dziesiątce znalazły się „Ahsoka”, czyli opowieść ze świata „Gwiezdnych Wojen”. Tak samo zresztą jak „Mandalorian”. Na liście jest też rodzinna saga „Sukcesja” i ekranizacja mangi „One Piece”. 

Ale to nie te seriale zajęły pierwsze miejsce. Numerem 1 w 2023 roku jest ekranizacja gry komputerowej czyli „The Last of Us”. 

O czym to jest?

„Historia rozgrywa się 20 lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja, zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki imieniem Ellie. 

To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której – żeby przetrwać – mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem” – tak serial opisuje HBO, producent serii, która – już wiadomo – będzie miała drugi sezon.

A o to TOP 10 roku 2023:

  1. The Last of Us (HBO Max)
  2. Ahsoka (Disney+) 
  3. Sukcesja (HBO Max) 
  4. Black Mirror (Netflix) 
  5. The Mandalorian (Disney+) 
  6. One Piece (Netflix) 
  7. Zagłada domu Usherów (Netflix) 
  8. Ted Lasso (Apple TV+) 
  9. The Bear (HBO Max) 
  10. Gen V (Amazon Prime Video)


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

słabe opady deszczu

Temperatura: 23°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama