Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 czerwca 2025 00:33
Reklama

Pogoda. Przed nami ciepłe dni. Najzimniejszą część zimy mamy już za sobą

Tej zimy pogoda nieustannie nas zaskakuje. Na razie wszystko wskazuje na to, że śniegi i mrozy dały nam spokój. Zimniej będzie tylko nocą.

Według synoptyków przed nami – jak podała Wp.pl – ciepłe dni. W niektórych rejonach Polski temperatura wzrośnie nawet do 14 stopni w cieniu. 

Synoptycy IMGW informują, że Polska jest teraz pod wpływem klina wyżowego Georg. Tylko w części północno-zachodniej pod koniec czwartku 15 lutego odczuwalny będzie wpływ niżu znad Atlantyku z ciepłym frontem atmosferycznym. 

Czwartek 15 lutego. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura od 3 st. C na północnym wschodzie, 8-10 st. C na przeważającą częścią Polski, do 12 st. C na południowym zachodzie. 

Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych. W górach jego porywy mogą osiągać nawet 65 km/h.

Piątek 16 lutego. Według synoptyków możemy spodziewać się zmian, bo – jak podała Wp.pl – czeka nas silne ocieplenie w całym kraju. Pogoda bardziej będzie przypominać przedwiośnie.

Temperatura do 14 stopni w cieniu. Niewykluczone – jak podaje serwis Fanipogody.pl – że w niektórych miejscach na termometrach pokaże się nawet około 20 stopni. 

Spadki temperatur będą odczuwalne nocami. 

Według prognoz długoterminowych – najzimniejszą część zimy mamy już za sobą.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 16°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w ŚwinoujściuAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Czy do wyświetlenia komentarza koniecznie należy podać pełne dane osobowe?Data dodania komentarza: 12.05.2025, 11:14Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w Stargardzie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama