Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 czerwca 2026 12:29
Reklama
Reklama

Nagłe odwołanie Wojciecha Pietrzaka. „Nie mam żadnych propozycji kontynuacji pracy”

- Prawdą jest, że nie mam żadnych propozycji kontynuacji pracy w Lasach Państwowych – mówił we wtorkowym STUDIU SUPERPORTALU Wojciech Pietrzak, którego odwołano pod koniec stycznia z funkcji nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice.
Kliknij aby odtworzyć

Gościem STUDIA SUPERPORTALU był Wojciech Pietrzak – były nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice.

Na początku programu Wojciech Pietrzak odniósł się do nagłego odwołania go z funkcji nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice. Jak stwierdził, jest to indywidualna decyzja regionalnego dyrektora Lasów Państwowych. - Nie jest mi znana przyczyna tej decyzji – dodał.

Wojciech Pietrzak pracował w Lasach Państwowych od blisko 35 lat. Jak mówi, tę ścieżkę kariery wybrał już w szkole podstawowej. Niestety, jak się okazuje, były nadleśniczy nie otrzymał nawet propozycji kontynuacji pracy w dotychczasowej jednostce.

- Na tę chwilę sytuacja wygląda tak, że mam trzymiesięczny okres wypowiedzenia bez obowiązku świadczenia pracy. Prawdą jest, że nie mam żadnych propozycji kontynuacji pracy w Lasach Państwowych – wyjawił były nadleśniczy.

Jak podkreślił, nigdy nie należał do żadnej z partii.

Wojciech Pietrzak mówił też o zbliżających się wyborach samorządowych. Jak zauważył, w Gryficach jest dużo do zrobienia. - Myślę, że teraz jest moment, żeby dać innym szansę na rozwój Gryfic – powiedział były nadleśniczy.

Przypomnijmy, że Wojciech Pietrzak ubiega się o mandat radnego powiatowego. Na pytanie, czy chciałby zostać starostą, odpowiada, że tak. Wymienił też drogi, których stan należałoby poprawić.

Na zakończenie były nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice podziękował swojej rodzinie za wsparcie, a także swoim pracownikom z Nadleśnictwa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 15°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama