Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 9 czerwca 2026 05:52
Reklama
Reklama

Pracownicy Urzędów Skarbowych pokażą na co ich stać!

Od piątku, 26 maja br. przez dwa dni na świnoujskich obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” oraz na boiskach; Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I i Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza a także w części sali sportowej Miejskiego Domu Kultury, rozpoczęły się XVI Mistrzostwa Polski Skarbowców o puchar ministra Rozwoju i Finansów.
Pracownicy Urzędów Skarbowych pokażą na co ich stać!

Autor: Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki

Organizatorem Mistrzostw jest Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II w Bydgoszczy i Miasto Świnoujście. W dziesięciu zaplanowanych dyscyplinach sportowych udział weźmie blisko 2,5 tysiąca zawodników -reprezentujących pracowników Urzędów Skarbowych z całej Polski. Drużyny rywalizować będą w następujących konkurencjach; strzelanie z broni pneumatycznej, przeciąganiu liny kobiet, piłce siatkowej drużyn mieszanych, piłce nożnej mężczyzn, skoku w dal, pływaniu, tenisie ziemnym, tenisie stołowym, w badmintonie i wreszcie ostatnio bardzo modnym marszu nordic walking na dystansie pięciu kilometrów. Uroczyste rozpoczęcie Mistrzostw odbyło się w piątek, 26 maja br. o godzinie 9. na Stadionie Miejskim przy ulicy Jana Matejki.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Też skarbowiec tyle, że inny. 31.05.2017 23:06
Wy się bawicie a inni skarbowcy, celnicy czy pracownicy UKS-ów tracą pracę, inni część ( czasem znaczną ) wynagrodzenia, jeszcze inni są degradowani po kilkudziesięciu czy kilkunastu latach ciężkiej i rzetelnej pracy. Nie stać Was na gest solidarności z nimi poprzez "podziękowanie" za udział w czymś takim? A może i nie stać. Do Adriana/Ambrożego ( niepotrzebne skreślić ) z takim środowiskiem zawodowym.

Temperatura: 17°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 24 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama