Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 czerwca 2025 17:00
Reklama

Zmiany po II turze wyborów samorządowych

W niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku po godzinie 21.00. zakończyła się dogrywka w samorządowych wyborach. Podajemy wyniki oficjalne II tury wyborów, gdzie dociera nasz program telewizyjny.
Zmiany po II turze wyborów samorządowych

Autor: Krzysztof Sypień

Po II turze wyborów samorządowych, przeprowadzonych przez PKW w dniu 21 kwietnia 2024 roku, nastąpiła zmiana na stanowisku burmistrza w Goleniowie.  To 35-letni Krzysztof Sypień, który startował z własnego komitetu "Projekt Gmina", wybrany został na burmistrza Gminy i Miasta Goleniów otrzymał 55,23 procent głosów. Konkurent w wyborach na burmistrza, dotychczasowy zastępca burmistrza, Tomasz Banach otrzymał 44,77 procent głosów mieszkańców.

Wybory w Gryficach – Tu II turę wyborów na stanowisko burmistrza zdecydowanie wygrał 43-letni Tomasz Aniuksztys z lokalnego komitetu Inicjatywa dla Przyszłości. Kandydat na burmistrza Gryfic otrzymał 79,61 procent głosów (5.566 głosów). Konkurentką w II turze wyborów była 53-letnia Agnieszka Mackojć, z Trzeciej Drogi która otrzymała- 20,39 procent poparcia, co przekłada się na 1.426 głosów.

Trzebiatów, to kolejne miasto w którym po II turze wyborów nastąpiła zmiana na stanowisku burmistrza. Wybory wygrała 51-letnia Marzena Domaradzka zdobywając 58,87 procent głosów, pokonując rywala na to stanowisko, 59-letniego Grzegorza Olejniczaka który otrzymał 41,13 procent głosów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 30°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama