Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 03:14
Reklama

Siedmiomiesięczne dziecko nie żyje. Konkubent na celowniku policji

W Świebodzinie doszło do tragedii. Siedmiomiesięczne niemowlę zostało zabite. Kto jest winny? Policja szuka odpowiedzi.

Wszystko wskazuje na to, że sprawcą tej tragedii jest 26-letni Robert P., konkubent matki dziecka.

Przyznał się do zabójstwa 

Prokuratura – jak podało Wp.pl – przedstawiła właśnie Robertowi P. zarzut zabójstwa. Mężczyzna złożył wyjaśnienia, których treść ze względu na dobro śledztwa nie została jednak ujawniona. Wiadomo jednak, że mężczyzna przyznał się do winy.

Dodatkowo prokuratura bada, czy w sprawie nie doszło do niedopełnienia obowiązków przez instytucje nadzorujące rodzinę. Dlatego gromadzi dokumentację i przesłuchuje świadków związanych z tragedią.

Niemowlak z pękniętą czaszką 

Dramat rozgrywał się w domu, w którym Robert P. mieszkał razem z matką dziecka i dziećmi. W nocy przed tragedią mężczyzna był sam z dziećmi, bo matka została zatrzymana przez policję. 

Sekcja niemowlęcia wykazała pęknięcie czaszki, co według prokuratora mogło być wynikiem uderzeń zadanych dłonią. Dziecko miało obrażenia na ciele w postaci zasinienia okolic oczodołu lewego oka przechodzące na małżowinę uszną.

Trwa śledztwo 

Śmierć siedmiomiesięcznego malucha wstrząsnęła Świebodzinem (województwo lubuskie). Dramat skupił uwagę nie tylko lokalnych mediów, ale również instytucji zajmujących się ochroną praw dzieci. 

Prokuratura kontynuuje przesłuchania i gromadzi materiał dowodowy, żeby wyjaśnić okoliczności tragedii. Mężczyźnie grozi dożywocie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 2 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama