Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 10 lutego 2026 07:43
Reklama
Reklama

Na strażakach zawsze można polegać!

Od wielu już lat strażak cieszy się szacunkiem, zaufaniem i wysokim społecznym uznaniem. Bo na strażakach można polegać i to w każdej życiowej sytuacji.
Kliknij aby odtworzyć

Formacja w piaskowych mundurach udowadnia każdego niemal dnia o swoim profesjonalizmie i niesieniu pomocy w każdych warunkach. 

Od dawna też wiadomo, że strażak przestał kojarzyć się wyłącznie z gaszeniem pożarów, często specjalistyczne jednostki biorą udział w innych zdarzeniach i wypadkach.

Strażacy podnoszą zdobyte umiejętności m.in. poprzez udział w teoretycznych i praktycznych szkoleniach. Szkolenie takie mogliśmy obserwować w poniedziałek, 29 lipca br. na obiekcie Kompleksu Sportowego Uznam  Arena przy ulicy Grodzka w Świnoujściu, gdzie od godziny 10. odbywały się ćwiczenia praktyczne w udzielaniu pomocy konserwatorowi obiektu, który „zasłabł” na dachu wykonując czynności zawodowe.

O przebiegu ćwiczeń i służbie strażaków powiedział  starszy kapitan Paweł Piorun oficer prasowy komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ewelina 30.07.2024 12:27
Wiadomo, że do wszystkiego teraz wysyłani są strażacy, zawsze gotowi i zawsze można na nich liczyć. Pozdrawiam Andrzeja i Michała z JRG w Świnoujściu

zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1005 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JanekTreść komentarza: Panowie ofert pracy w Urzędzie pracy 41 na znanym portalu pracy 35 , Świnoujście miało szkoły branżowe bo takie były zakłady pracy , stocznia , PPDiUR Odra , port , ceny szybują zarobki dołują . Ten Pan co chciałby aby start-upy weszły w miasto co mogą co najwyżej działać w hotelarstwie , ale tu nie wróżę rewolucji . Pamiętam jaka radość była z otwarcia fabryki boczku . Były już na szczęście v-ce prezydent teraz promuje szkołę i stanowiska pracy u sąsiadów za szlabanem . Serio ? to ma być przyszłość dla tego miasta?Data dodania komentarza: 3.02.2026, 21:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 02.02.2026Autor komentarza: ICOTreść komentarza: Niewiarygodne , przerażające . Po prostu przepaść . Na myśl przychodzi mi wypowiedź Pana Holoubka na temat czego się boi.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 12:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwarty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama