Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 21:33
Reklama
Reklama

Rozmowy na czasie...

Do programu Rozmowy na czasie zaproszenie przyjęły trzy z pośród pięciu osób, które od 18 października br. przyjęły stery jako Zarząd Osiedla Przytór-Łunowo.
Kliknij aby odtworzyć

Agnieszka  Nowicka – przewodnicząca Zarządu Osiedla Przytór-Łunowo,  Alicja  Miller – zastępca przewodniczącej Zarządu  i Zenon  Patryjas – skarbnik Zarządu.

Zapewne wizytówką Osiedla jest działający od 25-lat Uczniowski Klub Sportowy „Keja”. A działalność kulturalna przez okrągły rok skupia się w filii Miejskiego Domu Kultury. Osiedle Przytór-Łunowo z każdym rokiem zmienia swój wygląd i wita nowych mieszkańców, bo jak twierdzi przewodnicząca Zarządu, klimat tu tworzą nie posiadane obiekty czy instytucje a mieszkańcy. Mieszkańcy którym nie brakuje pomysłów na wspólną działalność, wypełnienie czasu wolnego i zaangażowanie w te drobne jak i ważne i duże sprawy Osiedla. Kadencja nowego Zarządu Osiedla kończy się w 2028 roku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ogladacz miejski 19.11.2024 15:12
nie ma to jak lokalny biznes rodzinny ....

Agnieszka 19.11.2024 12:49
Jestem z centrum Świnoujścia, ale podziwiam jak zgraną i aktywną społeczność stanowi Przytór-Łunowo. Co roku chętnie przyjeżdżam na ich piknik osiedlowy i świetnie się bawię.

Czesław 19.11.2024 12:44
Widać, że współpraca zarządu z radnym Nowickim i z mieszkańcami przynosi rezultaty i osiedle się rozwija, oby tak dalej!

Magorzata 19.11.2024 08:09
Podziwiam ludzi którym się jeszcze chce coś robić dla innych w tym zwariowanym świecie. Co do imprez organizowanych w Przytorze, doborowe tam jest grono z pomysłami i konsekwencją w działaniach. Nowemu zarządowi życzę tylko sukcesów!

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama