Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 18:45
Reklama

Temat Tygodnia – środa, 04 grudnia br.

Z usług transportu zbiorowego na wyspach korzystają mieszkańcy jak i goście przybywający do Świnoujścia. Usługi transportowe na trzech wyspach i do m. Międzyzdroje wykonuje firma Komunikacja Autobusowa sp. z o.o. Firmą od września br. kieruje prezes Zarządu Beata Radziszewska-Skorupa.
Kliknij aby odtworzyć

[…] Pani prezes będzie odpowiedzialna za usprawnienie komunikacji miejskiej w Świnoujściu. Opracowanie nowych tras przejazdu autobusów oraz ujednolicenie nazw linii autobusowych, wszystko po to, aby pasażerowie chętniej wybierali autobus zamiast samochodu. Zgodnie z zapowiedziami, wkrótce mieszkańcy będą mogli zapoznać się z nowościami zaproponowanymi przez nową prezes. Propozycje trafią do konsultacji [...]  Była to informacja z 4 września br. otrzymana z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta w Świnoujściu.

Jednak zapowiedzi swoje a życie swoje. Ciężko jest ruszyć zastane przyzwyczajenia i zastane od wielu lat schematy w autobusowej firmie, różne są tego przyczyny. Czy i kiedy nastąpi rewolucja w temacie Komunikacja Autobusowa w Świnoujściu? M.in. na tak postawione pytanie w programie Temat Tygodnia starała się udzielić odpowiedzi prezes Radziszewska-Skorupa. Zapraszamy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec 05.12.2024 22:30
Z wypowiedzi prezes KA wynika, że niewiele może zdziałać w zmianach dot. autobusów. w 100% zależna jest od miasta. Cóż pewnie jeszcze rok i będzie mogła liczyć na dobrą emeryturę. Od 10 lat jeżdżę swoim autem więc nie jestem skazany na i od KA. Te wszystkie dziwaczne oznaczenia autobusów widzę gdy je mijam na ulicach, natomiast dokąd jadą, to wiedzą chyba tylko ci co siedzą w środku :)

ogladacz miejski 04.12.2024 21:18
polecam post nr 37 .. a to wszystko do 2014.... wiec...przez 10 lat pewnie wiele sie dzialo.... i co mamy ??? ja wiem ...lewica... sld... ale gdzie tu jakas refleksja podczas wyboru na prezesa KA.... czy gdy Pani Beata odejdzie ze stanowiska P KA a tak bedzie... to czy Pani Joanna wezmie to na tzw swoja klate czy nie ??? NIE OSZUKUJMY SIE to ostatnie lata KA w Swinoujsciu... tak bedzie.

Kazimierz Lewczuk 04.12.2024 17:34
Mogę dziś założyć się z Panią Prezes od autobusów, że niewiele uda się zmienić w sprawie "wycieczek autobusowych" przez pół miasta, zamiast najkrótszą trasą dojechać do celu! Pewnie nie doczekam, bo mam już 69 lat żeby przy szpitalu na przystanku zamontowali daszek.

zachmurzenie duże

Temperatura: 20°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 26 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: Tomasz SawickiTreść komentarza: Panie "Znawco tematu", program realizowany jest w księgarni Pana Cezarego. To nie jest bluebox, a właściwie w obecnych realiach stosowany greenbox. Efekt bokeh, który polega na estetycznym rozmyciu tła w celu podkreślenia obiektu i dodania zdjęciu głębi uzyskujemy dzięki zastosowaniu obiektywu filmowego 45 mm. Zapewniam, że program realizowany jest w księgarni Neptun Pana Cezarego Koncewicza - pomijając mały szczegół, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla przekazu??? Pozdrawiam Tomasz Sawicki ZTVData dodania komentarza: 25.04.2025, 23:26Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Przecież to na blueboxie robicie a nie w księgarni. he, heData dodania komentarza: 25.04.2025, 22:32Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo, brawo. Konkretna, inteligenta, czarująca Pani dyrektor. Świnoujście wreszcie nie będzie się wstydzić poziomu Ośrodka Barbarki.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:30Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w Świnoujściu T Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Roman Kucierki zamienił się na stanowiska pracy z byłym zastępcą prezydenta? Ale numer !!!Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w ŚwinoujściuAutor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama