Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 grudnia 2025 19:36
Reklama
Reklama

Pływający Wiatrak 2017 zacumował w porcie!

W sobotę, 19 sierpnia br. blisko 250 osób zdecydowało się, wykupując stosowny bilet, do wzięcia udziału w Pływającym Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak2017”, który rozpoczął się przed północą na pokładzie promu M/F Skania.
Pływający Wiatrak 2017 zacumował w porcie!

Autor: Telewizja Świnoujście

Prom wraz z gośćmi i uczestnikami festiwalu udał się w rejsową morską podróż do szwedzkiego portu Ystad. Impreza zakończyła się następnego dnia po godzinie 20, gdy prom Skania przybił do nabrzeża w Świnoujściu. Nie odnotowano wśród uczestników nikogo z chorobą morską, natomiast wszyscy zgodnie twierdzili, że spotkają się na kolejnej wiatrakowej imprezie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Marynarz 22.08.2017 21:04
Uważam, że cała impreza bardzo się skomercjalizowała i Festiwal Piosenki Morskiej od pewnego czasu jest tylko dodatkiem do szaszłyków, piwa, chleba i słoniny z Ukrainy. Do tego wątpliwej jakości miasteczko rozrywkowe i dopiero na samym końcu scena z nielicznymi występującymi zespołami i wykonawcami szant. Do tego komercyjne rejsy po Bałtyku kilku żaglowców. Szkoda, bo jeszcze kilka lat wcześniej chodziło się na szanty, teraz idzie się na piwsko i po góralskie kapcie!

Ewa 21.08.2017 20:55
Rewelacja było cudownie!!!

Marlena 21.08.2017 20:23
Wspaniała impreza Wiatrakowa ta na ladzie jak i na morzu i w Szwecji. Prom bardzo wygodny i przyjazny do tego typu muzycznych imprez :-)

Aldona 21.08.2017 20:12
Suuuuuuper impreza na promie, kto nie był niech żałuje

zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: MiłaTreść komentarza: Panie Sławku tyle słów a tak mało treści. Po raz kolejny udowadnia Pan brak kompetencji na stanowisku radnego.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 15:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: MieszkankaTreść komentarza: Pani już podziękujemy...miała Pani szanse się wykazać.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama