Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 04:30
Reklama

Młodzi ratownicy

Od tygodnia w Świnoujściu trwa kolejny etap projektu edukacyjnego System Życia z GAZ-SYSTEM, realizowanego przez stowarzyszenie WinKids oraz WOPR Świnoujście . Tym razem świnoujscy ratownicy WOPR odwiedzają szkoły podstawowe, by poszukiwać „Mistrza Pierwszej Pomocy” wśród uczniów klas czwartych.
Młodzi ratownicy

Autor: ztv

Podczas zajęć dzieci uczą się podstawowych technik udzielania pierwszej pomocy, w tym resuscytacji krążeniowo-oddechowej i postępowania w sytuacjach nagłych. Celem projektu jest nie tylko rozwijanie praktycznych umiejętności, ale również budowanie świadomości wśród najmłodszych, jak ważne jest ratowanie życia i reagowanie w sytuacjach kryzysowych. Dziękujemy ratownikom WOPR za ich zaangażowanie oraz GAZ-SYSTEM za wsparcie tego niezwykle istotnego przedsięwzięcia! Liczymy na odkrycie wielu młodych MISTRZÓW, którzy będą gotowi, by pomagać innym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -11°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 19 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama