Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 czerwca 2026 10:55
Reklama
Reklama

Dni Twierdzy na Wyspach tuż, tuż...

Świnoujska Organizacja Turystyczna jest organizatorem kolejnego wielkiego wydarzenia na wyspach, jakim jest od wielu lat cieszące się dużą popularnością Dni Twierdzy na Wyspach.
Dni Twierdzy na Wyspach tuż, tuż...

Autor: Telewizja Świnoujście

O przygotowaniach i przebiegu imprezy, która rozpocznie się w czwartek 6 września br. mówi prezes ŚOT, główny organizator i pomysłodawca Piotr Piwowarczyk.

 

 

Z telewizyjnego archiwum przypominamy przy okazji przebieg I Dni Twierdzy na Wyspach, które odbyły się 4 października 2011 roku. 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Magda 27.08.2017 10:27
najlepsza impreza w mieście

M.A. 25.08.2017 20:47
Obecność obowiązkowa bo impreza z roku na rok coraz lepsza. Czy tylko dla mnie to impreza na którą czeka się cały rok? Dziękujemy organizatorom.

kameduł 25.08.2017 19:22
Brawo p. Piotrze, na pana zawsze można liczyć z ciekawymi pomysłami. Za rok, gdy zamiast UFO zaproponuje pan Indian, to też będzie fajnie i ciekawie :)

Temperatura: 13°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama