Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 04:00
Reklama
Reklama

Pogoda. Dopiero styczeń, a wiosna już idzie. Ma być ciepło

Na koniec zimowego stycznia mamy doświadczyć wiosennej pogody. W weekend czeka nas zmiana pogody.

„Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Miejscami, głównie na południowym wschodzie, mgły ograniczające widzialność do 200 m. Lokalnie na południowym wschodzie słabe opady mżawki marznącej powodującej gołoledź. Temperatura minimalna od -2°C do 2°C. Temperatura maksymalna od 2°C do 6°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków południowych” – taka pogoda według IMGW pojawi się z wtorku na środę.

Kolejne dni to także „umiarkowana zima” z temperaturami około 2 stopni poniżej zera do 4 na plusie. Ma być raczej pochmurnie. Ale to się szybko zmieni.

Już w najbliższy weekend zacznie się robić cieplej

W niedzielę na południu i południowym zachodzie Polski temperatury sięgną nawet 8 stopni – wynika z 10-dniowej prognozy IMGW. A to jeszcze nie koniec ciepłych zmian.

„25 stycznia w dużej części Polski zobaczymy dwucyfrowe temperatury. Najcieplej będzie na południowym zachodzie – nawet 13 stopni Celsjusza. Chłodniej w Suwałkach (7 stopni), Zakopanem (6 stopni) oraz w Rzeszowie (7 stopni)” – wylicza wp.pl.

I dodaje, że 10-11 stopni na plusie trzeba się spodziewać na Opolszczyźnie oraz na Dolnym Śląsku.

Z kolei w sobotę na zachodzie można liczyć nawet na 13 stopni.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama