Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 marca 2026 18:14
Reklama

Rozmowy na czasie

Ostatnio dużo miejsca w swojej politycznej działalności poświęca grupa radnych SLD, która pochyla się nad tematem siarka. Dokładnie sprawa dotyczy przeładunku granulatu siarkowego z wagonów kolejowych na statek.
Rozmowy na czasie

Autor: Telewizja Świnoujście

Siarkowa akcja SLD odbywa się już daleko od terenu OT Port w którym ta usługa transportowa została zakontraktowana. Do działań radnych SLD nie włączyli się radni pozostałych klubów, co nie oznacza, że tematem się nie interesują. W programie Rozmowy na czasie z grupą radnych w osobach: radny Stanisław Bartkowiak (sympatyk SLD), radny Andrzej Mrozek (PiS) i radny Jan Borowski (PO) przybliżamy sprawę portowej siarki. Zapraszamy! W poniedziałek, 09 października br. prezes Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły nie potwierdziła informacji, że w czasie minionego weekendu udzielona została pomoc medyczna mieszkańcom mającym problemy zdrowotne wynikające z kontaktu z granulatem siarkowym przeładowywanym w OT Port.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ilicz 11.10.2017 07:52
Jaki radny Borowski naiwny jest, przecież czerwoni nie będą nikogo za nic przepraszać w sprawie rozkręconej histerii siarkowej. Nie przepraszali za port kontenerowy, ulotki na płotach, rozwalenie zarządu na Warszowie, przedszkolną histerię w SP1, uchwałę oświatową itp. Czyżby radny nie poznał jeszcze mechanizmów działalności czerwonych?

Janusz 10.10.2017 14:55
Fakt, też sie zastanawiam co chce ugrać sld organizując sesję nadzwyczjną rady miejskiej? Będą ciągnąć temat siarki do wyborów?

Becia 10.10.2017 10:48
Jakim następnym "sensacyjnym" tematem zamierza zająć się SLD? Bo przecież trzeba ciągle straszyć mieszkańców Warszowa?

a 10.10.2017 09:41
SLD-himalaje obłudy, a raczej Agatowska- Himalaje obłudy. Panie Bartkowiak, że Pan się dał w to wciągnąć...

szczęśliwa emerytka 10.10.2017 09:36
A może tak wyjazd do Zakładów Chemicznych Police, spacer po magazynach produktów i wtedy rozmowa w temacie. Wczoraj to czysta polityka łącznie z Panem redaktorem który nie panował nad rozmówcami. Pozdrawiam.

Józek 10.10.2017 08:54
Siary narobiła radna A. Teraz musi się za jej histerię pokrętnie, by jej nie urazić, tłumaczyć się zasłużony dla demokracji, wieloletni radny Bartkowiak. Wstyd pani Asiu, wstyd!!!

portowiec 10.10.2017 08:35
Ta cała siarkowa hucpa politycznie potrzebna była dla SLD, bo czym innym mięliby się zająć radni tej formacji? Większy efekt uzyskali by, gdyby zaczekali na przeładunek toksycznych chemikaliów w porcie?

mieszkaniec 09.10.2017 21:29
Szokujące wypowiedzi radnych Mrozka i Borowskiego którzy bronią przeładunku siarki i kontynuują chory polityczny układ PO+PiS w Świnoujściu. Do pięt nie dorastają radnemu Bartkowiakowi i prezydentowi, który jest przeciwny przeładunkom siarki więc widocznie wie co mówi.

Trybowski 10.10.2017 08:46
Mleko się rozlało, czyli siarka jest już w porcie i nie słyszałem, że radny Mrozek z radnym Borowskim BRONIĄ przeładunku! Co do Prezydenta miasta, to został w ten cały siarkowy temat przez SLD WMANEWROWANY! Ja również jestem PRZECIWNY jakimkolwiek przeładunkom w naszym porcie i co z tego!?

mieszkaniec 10.10.2017 12:19
Co ty za głupoty piszesz Trybowski! przecież to prezydent pierwszy krzyknął że jest przeciwny przeładunkom siarki w porcie. SLD jest ostatnie którego Żmurkiewicz będzie słuchał bo przecież są w konflikcie.

Siarka 09.10.2017 21:21
Niech Borowski "meneger" uzdrowiska sam przeładowuje ten syf.

pochmurnie

Temperatura: 12°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 13 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama