Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 17:03
Reklama

Temat Tygodnia – środa, 11 października br.

Dwa tygodnie temu, podczas sesji Rady Miasta Świnoujście, przewodniczący Rady Miasta odczytał pismo, w którym radny Platformy Obywatelskiej oświadczył, że składa rezygnację z przynależności do PO i tym samym pracy w Klubie Radnych PO.
Temat Tygodnia – środa, 11 października br.

Autor: Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki

Rezygnacja nie została poparta żadnym wyjaśnieniem. Zaproszenie do programu Temat Tygodnia przyjął radny Kamil Janta-Lipiński, z którym rozmawiamy o decyzji złożonej rezygnacji, planach i zamiarach na najbliższą przyszłość.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ino 11.10.2017 22:32
Czy wyspy sportu rozliczył pan

Ja 11.10.2017 23:09
rozliczyłem, wszystkie 44!

Ok 11.10.2017 22:29
Chłopiec chce być przystawką może pisiakòw i tak cedzi

mruczek 11.10.2017 20:43
Jak ktoś ma ochotę robić coś fajnego dla miasta, ma głowę pełną nietuzinkowych pomysłów, to nie musi tego robić z partyjną legitymacją. Po co się męczyć, gdy może być normalnie i bez partyjnego przymusu!

Magda 11.10.2017 20:31
Panie radny, ma pan rację, nic nie można robić na się i z ludźmi z którymi nie można się dogadać.

r.b. 11.10.2017 20:14
Myślałem, że tylko w sld się sypie, a tu proszę w po też nie jest za wesoło. P. Kamilu odważna decyzja, zapewne to będzie ostatnia kadencja, bo te stare repy nie pozwolą poza po rozwinąć skrzydeł.

Przytur 11.10.2017 19:58
Świat zwariował. Do popularnego tematu tygodnia zaprasza się Pana który nie ma nic do powiedzenia i którego wybrano ..87 głosów. Z jego klatki w wieżowcu? Droga redakcjo- błagamy o nie powtarzanie tego błędu.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 32 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama