Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 29 stycznia 2026 06:45
Reklama

Sawer Thai Boxing nie odpuszcza – Bartłomiej Kusz z medalem Mistrzostw!

Po ciężkich bojach brązowy medal 🥉dla STB Świnoujście zdobywa Bartłomiej Kusz. Za nami dużo twardych i mocnych pojedynków z krajową czołówką. Na zawodach brało udział ponad 220 zawodników, walcząc o prymat Mistrza.
Sawer Thai Boxing nie odpuszcza – Bartłomiej Kusz z medalem Mistrzostw!

Autor: Rafał Sawerwain Sawer Thai Boxing Świnoujście

Sawer Thai Boxing Świnoujście w Krakowie wystąpił w składzie: 
 

Daria Muciek -67 kg senior,

Albert Andrzejczak -71 kg senior,

Mateusz Bogatko -75 kg senior, 

Szymon Około- Kułak -67 kg junior,

Bartłomiej Kusz -81 kg junior,

Ksawery Klawa -71 kg junior,

Michał Sołtykiewicz -75 kg junior.

 

Brawa dla wszystkich zawodników STB za rozwój sportowy i twardy styl walki. Wyciągamy wnioski i wracamy do dalszych przygotowań.

Nasz klub sportów walki prowadzi treningi od grudnia 2019 roku a rok później zaczęliśmy współzawodnictwo sportowe. Stylem bazowym jest Muay Thai. Ćwiczymy na sali przy Matejki 35. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -2°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1005 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama