Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 maja 2026 09:27
Reklama

Weź udział w programie „Trenuj z wojskiem”

Trwają zapisy do udziału w programie „Trenuj z wojskiem”. To już 6 edycja ogólnopolskiego programu, w której po raz kolejny bierze udział 8 Flotylla Obrony Wybrzeża. Marynarze zapraszają już 24 maja - warto zapamiętać tę datę i zgłosić swój udział!
Kliknij aby odtworzyć

Szkolenie potrwa 8 godzin i będzie prowadzone przez doświadczonych instruktorów wojskowych. Uczestnicy poznają podstawy posługiwania się bronią, rzucania granatem, walki wręcz, udzielania pierwszej pomocy w warunkach polowych, sztuki przetrwania, budowy schronienia oraz właściwego reagowania na alarmy. W trakcie szkolenia pokażemy podstawy ratownictwa morskiego, a także udostępnimy symulator strzelania „Śnieżnik”.
Nie zabraknie też okazji do integracji oraz tradycyjnego wojskowego poczęstunku
Na zgłoszenia czekamy do 23 maja, do godziny 20:00.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem: [email protected]
 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
telefon stacjonarny: 261 242 307
telefon komórkowy: 601 391 281
 

W zgłoszeniu prosimy podać:
imię i nazwisko,
wiek,
dane kontaktowe (e-mail lub numer telefonu – wyłącznie w celu potwierdzenia udziału i przekazania niezbędnych informacji przed szkoleniem).
 

Warunki uczestnictwa:
wiek od 15 do 65 lat (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna, ewentualnie uczestniczyć wspólnie z nim),
posiadanie polskiego obywatelstwa,
odpowiedni ubiór dostosowany do warunków terenowych.
Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wojskowy poczęstunek oraz ciekawie spędzoną sobotę w towarzystwie żołnierzy. To doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności i przeżycia wyjątkowej przygody. Gwarantujemy, że warto – nuda na pewno nie grozi! Przekonało się o tym kilkaset osób, które skorzystały z naszego zaproszenia w trakcie poprzednich edycji.

Uwaga!
Projekt „Trenuj z wojskiem” nie jest formą służby wojskowej. Uczestnictwo w nim nie wiąże się z przysięgą wojskową ani żadnym zobowiązaniem do mobilizacji. Nie jest to również element planowanego przez rząd powszechnego szkolenia wojskowego. Program ma charakter wyłącznie edukacyjny i rekreacyjny – to doskonała okazja, by w przyjaznej atmosferze spędzić czas z żołnierzami i nauczyć się podstawowych umiejętności przetrwania i radzenia sobie w wymagających sytuacjach.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 14°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1000 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: wydawca ZTVTreść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: PoszukiwaczTreść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: nauczycielkaTreść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia.Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali...Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Panowie dyskutanci, dwóch wybitnych intelektualistów Waga i Nowicki dali popis swojej niekompetencji. Mam prośbę do redakcji, jeżeli chcecie aby ktoś Was słuchał i oglądał , zapraszajcie tych nielicznych radnych którzy mają coś do powiedzenia.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 10:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr Piwowarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama