Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 29 kwietnia 2026 01:31
Reklama

Marszałek województwa doprowadził do kolizji. Bareja by tego nie wymyślił [WIDEO]

Jechał agresywnie, uderzył w inny samochód, a potem w bariery. Kiedy przyjechał patrol, zrobił mu awanturę. Marszałek województwa lubuskiego.

„W czwartek (26 czerwca) w godzinach porannych na trasie S3 w okolicach Sulechowa doszło do zdarzenia z udziałem służbowej skody Urzędu Marszałkowskiego. Pojazdem kierował marszałek Marcin Jabłoński, który w kolejnych godzinach już pracował w urzędzie. Okoliczności tego, co się wydarzyło, są ustalane” – mówi „Gazecie Lubuskiej” Zdzisław Haczek, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego.

Uderzył w BMW, a potem w bariery

Jego szef, polityk PO, był w drodze do pracy i nie odniósł obrażeń. I na tym sprawa mogłaby się skończyć, gdyby nie nagranie ze zdarzenia.

Skoda marszałka zderzyła się z BMW. Kamera zamontowana w tym drugim aucie wszystko nagrała. Na filmie widać, jak czarna skoda podjeżdża bardzo blisko tyłu drugiego auta, gwałtownie wyprzedza i uderza w BMW. Przez to skoda wypadła z drogi i kilka razy uderzyła w barierki.

Na miejsce została wezwana policja, a TVN24 podaje, że marszałek nie przyjął mandatu i zrobił funkcjonariuszom awanturę. Ocenił, że policja źle przeprowadza interwencję.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu skodą

Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze dodaje, że wszczęto postępowanie pod kątem popełnienia wykroczenia drogowego.

„Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu skodą. W tej sprawie zostanie skierowany wniosek do sądu” – dodaje „Gazeta Lubuska”.

Jan Śpiewak miejski aktywista zauważa, że marszałek Jabłoński jest przewodniczącym wojewódzkiej rady bezpieczeństwa drogowego. I komentuje zdarzenie jeszcze ostrzej. 

„Marszałek Bandyta Drogowy skazany już wcześniej za przemoc fizyczną wobec przeciwnika politycznego, odznaczony medalem zasłużonych na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, szef wojewódzkiej rady bezpieczeństwa drogowego. Bareja by tego nie wymyślił” – napisał w serwisie X.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 8 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: nauczycielkaTreść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia.Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali...Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Panowie dyskutanci, dwóch wybitnych intelektualistów Waga i Nowicki dali popis swojej niekompetencji. Mam prośbę do redakcji, jeżeli chcecie aby ktoś Was słuchał i oglądał , zapraszajcie tych nielicznych radnych którzy mają coś do powiedzenia.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 10:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr Piwowarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama