Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 3 grudnia 2025 23:21
Reklama
Reklama

Wzrosło poparcie dla rządu. Duży skok. Mniej głosów na NIE

Powoli poprawiają się notowania rządu. Rośnie poparcie, spada krytyka. To drugi taki sondaż, który potwierdza, że jest to trend.

Ogólnopolska Grupa Badawcza zbadała, jakim poparciem społecznym dysponuje rząd Donalda Tuska. Swoje wyniki ogłosiła na platformie X. Co z nich wynika?

Rząd zaczyna przekonywać do siebie biernych wyborców

Że od poprzedniego badania w październiku zauważalnie wzrosły pozytywne oceny rządu Tuska. Dobrze ocenia go 34,2 proc. badanych. Dla porównania – wcześniej było to 24,5 proc.

Jednocześnie spadł odsetek ocen negatywnych. Źle ocenia rząd 49 proc. badanych, o 2,8 proc. mniej niż w październiku.

Sondaż pokazuje też, że wyraźnie zmniejszyła się grupę osób niezdecydowanych. Odpowiedź „ani tak, ani nie” wybrało 16,8 proc. badanych. W październiku tę odpowiedź wskazało aż 23,8 proc. 

To pokazuje, że rząd zaczyna przekonywać do siebie biernych do niedawna wyborców.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: MiłaTreść komentarza: Panie Sławku tyle słów a tak mało treści. Po raz kolejny udowadnia Pan brak kompetencji na stanowisku radnego.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 15:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: MieszkankaTreść komentarza: Pani już podziękujemy...miała Pani szanse się wykazać.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama