W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych i administracyjnych, służb mundurowych, organizacji społecznych, poczty sztandarowe, delegacje szkół oraz mieszkańcy i goście odwiedzający Świnoujście. Wspólnie złożyli kwiaty i oddali hołd marynarzom, rybakom oraz wszystkim, którzy nie powrócili z morskich wypraw.
Pomnik „Tym, którzy nie powrócili z morza” od lat pozostaje jednym z najważniejszych miejsc pamięci w Świnoujściu, przypominając o ofiarach morza oraz o tych, których codzienna praca była nierozerwalnie związana z jego żywiołem.
Napisz komentarz
Komentarze