Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 17:53
Reklama

Temat Tygodnia - środa, 04.04 br.

Na temat poprawek o które poproszona zostanie przez Radę Miasta, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przy budowie S3. O wzrostach cen w 2018 roku na świnoujskie inwestycje zaplanowane przez prezydenta miasta już kilka lat wcześniej i o przymiarce starej firmy do wytyczenia nowych tras miejskich autobusów.
Temat Tygodnia - środa, 04.04 br.

Autor: Telewizja Świnoujście

To tematyka dzisiejszego spotkania w programie Temat Tygodnia, którego gościem był radny Sławomir Nowicki przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu Rady Miasta.

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

OBSERWATOR 09.04.2018 09:43
Bez zbędnych słów czy politycznych przepychanek! Po prostu jest problem i trzeba go wyjaśnić bo tak powinien działać każdy radny bez względu na nie zawsze logicznych przywódców! Temat jest bardzo trudny i nikt nie ukrywa że wynik będzie do końca niewiadomy ale trzymamy kciuki za jedyną zaufaną Grupę w Radzie Miasta! Powodzenia aż do zwycięstwa!

ja 05.04.2018 13:51
Dobrze, że są osoby, które chętnie i szybko działają gdy jest taka potrzeba. Wiadomo o nasypie od krótkiej chwili, a już interwencja. Super!

Mieszkaniec 05.04.2018 10:42
Bardzo dobrze niech Pan Radny pilnuje naszych spraw

wyborca 05.04.2018 02:53
o widać że trzeba zadbać o wizerunek przed wyborami :)))) a jak tam port kontenerowy panie Sławku ? :)))

Warszowianin 04.04.2018 21:18
Konkretnie i na temat. Życzę powodzenia w sprawie zmiany planów budowniczych S#. Nie wyobrażam góry piachu dzielącej Warszów!

mieszkaniec 04.04.2018 20:51
Czy samorząd pozostaje dla wszystkich ważnych centralnych firm tylko z nazwy, czy ma jednak coś do powiedzenia? Jak jest ku temu uzasadniona sprawa, to trzeba walczyć i pokazać GDDKiA, że samorząd też ma coś do powiedzenia w sprawie jakości i przebiegu drogi

zachmurzenie duże

Temperatura: 21°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 23 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: Tomasz SawickiTreść komentarza: Panie "Znawco tematu", program realizowany jest w księgarni Pana Cezarego. To nie jest bluebox, a właściwie w obecnych realiach stosowany greenbox. Efekt bokeh, który polega na estetycznym rozmyciu tła w celu podkreślenia obiektu i dodania zdjęciu głębi uzyskujemy dzięki zastosowaniu obiektywu filmowego 45 mm. Zapewniam, że program realizowany jest w księgarni Neptun Pana Cezarego Koncewicza - pomijając mały szczegół, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla przekazu??? Pozdrawiam Tomasz Sawicki ZTVData dodania komentarza: 25.04.2025, 23:26Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Przecież to na blueboxie robicie a nie w księgarni. he, heData dodania komentarza: 25.04.2025, 22:32Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo, brawo. Konkretna, inteligenta, czarująca Pani dyrektor. Świnoujście wreszcie nie będzie się wstydzić poziomu Ośrodka Barbarki.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:30Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w Świnoujściu T Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Roman Kucierki zamienił się na stanowiska pracy z byłym zastępcą prezydenta? Ale numer !!!Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w ŚwinoujściuAutor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama