Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 13:42
Reklama

Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego - część pierwsza

W piątek, 25 maja br. przed godziną 20. w sali Hotelu Radisson w Świnoujściu odbyła się gala finałowa wyborów Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2018. Do konkursu o najpiękniejszą w województwie zachodniopomorskim, po wcześniej przeprowadzonym castingu, wybranych zostało osiemnaście pań, w tym trzy kandydatki reprezentujące Świnoujście. Gościem specjalnym wydarzenia była Miss Polski 2017 Kamila Świerc.
Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego - część pierwsza

Autor: Telewizja Świnoujście

Gala rozpoczęła się od występu Katarzyny Sago i Klubu Tańca Szyk. Na scenie pojawiła się także wirtuozka skrzypiec elektrycznych MoNa Violin.  Imprezę prowadzili prezenterzy: Sandra Myszkowska i Emil Dąbrowski.  Finalistki z wdziękiem i gracją prezentowały: kolekcję wiosenną Lavard, stroje casualowe marki By o lala, stroje kąpielowe marki Marilyn połączone z rewelacyjnymi pareo Juliett K. i wreszcie gorąco oklaskiwaną kolekcję sukien ślubnych marki Papillo Polska. Choreografią i przygotowaniem pań do prezentacji zajęła się Agnieszka Cygan. Po godzinie 21 nadszedł gorący czas na ogłoszenie wyników jury, które postanowiło przyznać tytuł Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego, pochodzącej ze Świnoujścia Katarzynie Bukowiec z numerem 15. Pierwszą Wicemiss została szczecinianka, Agata Grzesiak z numerem 12. Drugą Wicemiss została wybrana z numerem 7 - Olga Buława ze Świnoujścia. Zaś tytuł Miss Foto zdobyła finalistka z numerem 4 – szczecinianka Oliwia Szulińska. Wszystkie panie otrzymały cenne upominki rzeczowe od sponsorów. Głównym organizatorem wyborów Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego była licencjonowana przedstawicielka Biura Miss Polski Violleta Gejer. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia naszym paniom w finałowej gali wyborów Miss Polski!

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Olga 28.05.2018 21:18
Byłam na tej imprezie w Radissonie i oglądałam wybory Miss na żywo. Dziś obejrzałam relacje przygotowana przez TvŚwinoujście, wygląda to tak, jakbym oglądała dwie różne imprezy. W tv gładko, miło i przyjemnie. Na żywo, ogólne zamieszanie, tajne obrady jury, do tego zamieszanie z kopertą w której były nazwiska wygranych w tej edycji. Czar tv wygrywa zdecydowanie z rzeczywistością.

Renata 28.05.2018 19:21
ŁAAAAAAŁ JAKA GALA! SUPER RELACJA!

zachmurzenie duże

Temperatura: -8°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 26 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama