Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 8 czerwca 2026 04:42
Reklama
Reklama

Prymus – 2018

W środę, 20 czerwca br. w sali Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu Od godziny 13. Rozpoczęła się ceremonia uhonorowania najlepszych uczniów i nauczycieli świnoujskich placówek edukacyjnych.
Prymus – 2018

Autor: Telewizja Świnoujście

Na szkolnej imprezie obecny był prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz wraz z zastępcą Pawłem Sujką i naczelnik Wydziału Edukacji Janiną Śmiałkowską. Wręczono statuetki PRYMUS za wybitne osiągnięcia w mijającym roku szkolnym. Zanim odbyła się ceremonia wręczenia wyróżnień, wszystkim obecnym krótki program artystyczny przedstawiły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 1 „Perełki Bałtyku” Najmłodszy PRYMUS – Michał Krzysiek, uczęszczający do klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 2 w Świnoujściu. Uzyskał bardzo dobry wynik w konkursie Kangur matematyczny 2018, uzyskując wynik 108,75 pkt, a wynik laureata to 117 pkt. Najwyższy wynik z testu na zakończenie gimnazjum – 94 % uzyskała Aleksandra Puchała z Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza  w Świnoujściu, natomiast 28 tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych naszego miasta spełniło kryteria określone zarządzeniem Prezydenta Miasta. Zapraszamy na obszerną relację z dzisiejszej uroczystości.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 13°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama