Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 04:05
Reklama
Reklama

Pierwszy trening

W dniu wczorajszym, tj. 12 lipca 2018 r. pierwszy zespół Floty wznowił zajęcia. Uczestniczyło w nim 15 zawodników, w tym Marek Niewiada, Damian Staniszewski, Tomasz Maślak, Damian Mosiądz oraz przybyły z nim na testy, również z Łobza, Tomasz Rokosz. - Nie interesuje mnie nic innego jak awans, tego oczekują od nas władze miasta, tego oczekują kibice - powiedział trener Jerzy Rot.
Pierwszy trening

Autor: Dawid Szymański Stowarzyszenie Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście

Zaznaczył jednak, że nie może być już takich sytuacji, że w treningach uczestniczyć będzie sześciu zawodników, nie możemy też tracić aż tylu bramek. Na wzór podał reprezentację Chorwacji, której zawodnicy wczoraj na początku meczu zdawali się słaniać na nogach po wyczerpujących meczach z dogrywkami, a potem w kolejnej dogrywce zabiegali młodych Anglików i nie chcieli schodzić z boiska. - Takiej postawy od was oczekuję - powiedział Rot - a komu to nie odpowiada - na siłę nie trzymam. 

Zapraszamy na mecze ligowe jak i turniejowe oraz do dopingowania naszych wychowanków trenujących i grających we FLOCIE Świnoujście.
Motto NASZEGO Klubu: "Od ŻAKA do SENIORA - sport to zdrowie i szacunek do przeciwnika. Gra w piłkę nożną łączy, a nie dzieli".



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama