Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 06:46
Reklama

Szczytny cel warty 500 kilometrów!

Ze Świnoujścia z granicznej platformy gdzie zaczyna się Polska w kierunku Krynicy Morskiej w piątek, 20 lipca br. o godzinie 6.00. wyruszył bieg pomocowy, którego celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie małej Julci.
Szczytny cel warty 500 kilometrów!

Autor: Telewizja Świnoujście

Krzysztof Czerepak pochodzi z Bolesławca, któremu na pewnym dystansie kilometrów towarzyszyć będzie turysta biegacz z Radomia Krzysztof Posiadły który przyjechał do Świnoujścia wraz z rodziną na wczasy. Krzysztof Czerepak - biegacz, amator,  twierdzi, że z roku na rok bieganie staje się jego pasją, na tyle już ugruntowaną, że poprzez bieg może przyczynić się do pomocy potrzebującym.  Każdego roku wyznacza sobie nowe, ambitniejsze cele, dzięki którym może się dalej rozwijać. W 2018 roku postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i chce zrealizować swój autorski projekt. W okresie wakacyjnym na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku wraz z Krzysztofem Pawlikiem zamierza pokonać trasę około 500 km wzdłuż Bałtyku. Te 500 kilometrów Krzysztof Czerepak zamierza zaliczyć w dwa tygodnie co oznacza, że każdego dnia powinien pokonać dystans wynoszący około 42 kilometrów. Z racji tego, że jest to pierwszy tak wieloetapowy wysiłek, czas trwania tego projektu może się nieco wydłużyć. Oczywiście nie będzie to możliwe bez wsparcia Krzysztofa Pawlika, który udzielał będzie wsparcia na trasie z samochodu i zajmie się logistyką biegowego przedsięwzięcia.

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ola 20.07.2018 15:59
Brawo za pomysł i powodzenia na niełatwej trasie!

zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 7 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: Tomasz SawickiTreść komentarza: Panie "Znawco tematu", program realizowany jest w księgarni Pana Cezarego. To nie jest bluebox, a właściwie w obecnych realiach stosowany greenbox. Efekt bokeh, który polega na estetycznym rozmyciu tła w celu podkreślenia obiektu i dodania zdjęciu głębi uzyskujemy dzięki zastosowaniu obiektywu filmowego 45 mm. Zapewniam, że program realizowany jest w księgarni Neptun Pana Cezarego Koncewicza - pomijając mały szczegół, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla przekazu??? Pozdrawiam Tomasz Sawicki ZTVData dodania komentarza: 25.04.2025, 23:26Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Przecież to na blueboxie robicie a nie w księgarni. he, heData dodania komentarza: 25.04.2025, 22:32Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo, brawo. Konkretna, inteligenta, czarująca Pani dyrektor. Świnoujście wreszcie nie będzie się wstydzić poziomu Ośrodka Barbarki.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:30Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w Świnoujściu T Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Roman Kucierki zamienił się na stanowiska pracy z byłym zastępcą prezydenta? Ale numer !!!Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w ŚwinoujściuAutor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama