Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 05:33
Reklama
Reklama

Babilon MMA 5: ciekawe starcie debiutantów

Do ciekawego starcia debiutantów dojdzie podczas gali Babilon MMA 5. 18 sierpnia w Międzyzdrojach swoją pierwszą zawodową walkę stoczą Dawid Pepłowski i Sławomir Bryła. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii półciężkiej (do 93 kg).
Babilon MMA 5: ciekawe starcie debiutantów

Pepłowski był już bliski występu na galach organizowanych przez Tomasza Babilońskiego. W marcu tego roku pochodzący ze Zgierza zawodnik doznał jednak groźnej kontuzji kolana, która wyeliminowała go udziału w radomskiej gali. Pepłowski to bardzo utalentowany zapaśnik. W swojej karierze wywalczył między innymi brązowy medal mistrzostw Polski. Spełnia się również jako trener zapasów w łódzkim klubie Shark Top Team. Pepłowski pomaga w przygotowaniach nie tylko zawodnikom z Łodzi. Z jego wskazówek korzystają Polacy występujący na galach federacji UFC (Jan Błachowicz czy Marcin Tybura), KSW (Marcin Wrzosek) czy ACB.

Bryła to reprezentant klubu Piranha Gdynia. Podopieczny Zbigniewa Tyszki ma na koncie starty w zawodach brazylijskiego jiu-jitsu (wywalczył między innymi 3. miejsce w mistrzostwach Polski No Gi niebieskich pasów), K1 czy boksie amatorskim.

Międzyzdrojach swoją 7. walkę w formule MMA stoczy mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki (6-0, 6 KO). Do klatki wejdą również Rafał Haratyk (9-3-2, 2 KO, 4 Sub), Marcin Naruszczka (19-8-1, 7 KO, 2 Sub), Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 Sub), Kamil Oniszczuk (5-0, 1 KO, 1 Sub) czy Said-Magomed Abdulkadirov (4-0, 1 KO, 2 Sub). Kolejne nazwiska pojawią się w karcie już wkrótce.

Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety są w sprzedaży na stronie eventim.pl. Szczegóły dotyczące gali są również dostępne na stronie babilonmma.com.

Karta walk Babilon MMA 5:

Walki wieczoru
93 kg: Szymon Kołecki (6-0) – TBA
77,1 kg: Daniel Skibiński (11-5) – TBA
83,9 kg: Rafał Haratyk (9-3-2) – Marcin Naruszczka (19-8-1)

Karta główna
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (5-0) – Said-Magomed Abdulkadirov (4-0)
93 kg: Dawid Pepłowski (0-0) - Sławomir Bryła (0-0)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama