Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 00:13
Reklama

Historyczna Miejska Gra Terenowa

W sobotę, 10 listopada br. od godziny 10. ponad 140 mieszkańców w różnym wieku podzielonych na 29 patroli oraz zaopatrzonych w stosowne mapki i arkusze punktacyjne wzięło udział w Miejskiej Grze Terenowej.
Historyczna Miejska Gra Terenowa

Autor: Telewizja Świnoujście

O organizacji i przebiegu zabawy powiedział przedstawiciel jednego z organizatorów, Piotr Piwowarczyk prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej. Do zaliczenia uczestnicy mieli wiele kilometrów i 13 punktów kontrolnych rozlokowanych w różnych częściach miasta. Na punktach trzeba było wykazać się historyczną wiedzą obejmującą wydarzenia od roku 1918. Gra Miejska doskonale wpisała się w zbliżające się główne obchody 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak twierdziło wielu uczestników, pytania nie były zbytnio trudne a sama gra i rywalizacja była przednia.

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

DD 14.11.2018 07:27
Impreza super. Podziękowania należą się szczególnie tym którzy stali na punktach, było bardzo zimno i duże słowa uznania za poświecenie.

Obserwator 13.11.2018 19:29
No p. Prezesie, nie popisal sie Pan swoja wypowiedzia. Brzydko sie Pan zachowal podczas wywiadu. No ale zawsze wyjdzie szydlo z worka i nie wazne za jak kulturalna osobe ktos chce uchodzic. Wspolczuje Pana wspolpracownikom, tylko prosze pamietac, ze bez nich nic Pan nie zdziala!

DD 14.11.2018 07:28
Nie wyłapałam o co chodzi czy może wywiad ktoś obciął? O co chodzi z tą kulturą?

lesław 13.11.2018 08:32
najfajniejsza impreza obchodów szkoda, że tak późno o tym informowano. Żeby nie było jak z dniami twierdzy, że był a później z rezygnowano z ich organizacji!

bezchmurnie

Temperatura: 3°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 7 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama