Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 grudnia 2025 04:27
Reklama
Reklama

Kolejny turniej "Baltica Cup 2018"

W sobotę (15.12), Akademia Piłkarska Baltica była gospodarzem kolejnego halowego turnieju „Baltica Cup 2018”, który tradycyjnie odbył się w hali sportowej przy ulicy Norweskiej 12, na Warszowie. O godz.10:00 swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy rocznika 2008 i młodsi. W turnieju oprócz dwóch drużyn gospodarza, uczestniczyły: Junior Police, Football Academy Gryfice, Fala Międzyzdroje oraz Gryf Kamień Pomorski. Zespoły rozegrały mecze w systemie ,,każdy z każdym’’. Poziom rozgrywek był wyrównany, a gra bardzo czysta, co skutkowało przyjemnym dla oka widowiskiem, w którym padło wiele pięknych bramek. Podczas turnieju wyłoniono również króla strzelców, którym został Szymon Olszar – zdobywca sześciu bramek dla AP Baltica.
Kolejny turniej "Baltica Cup 2018"

Autor: Akademia Piłkarska Baltica

O godz. 15:00 do kolejnego turnieju, tym razem dla rocznika 2007 przystąpiły zespoły: Junior Police, Chemik Police, Football Academy Gryfice, Fala Międzyzdroje, Flota Świnoujście i oczywiście AP Baltica. Młodzicy również pokazali jak grą w piłkę budować sportowe emocje. Piękne akcje, wiele bramek, to obraz gry tego turnieju, jednak najważniejsza była atmosfera, gdzie i tym razem kibice nie zawiedli. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami. Miło nam poinformować, że statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju rocznika 2007 otrzymał zawodnik AP Baltica -Kajetan Rupar .
Serdeczne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Grzybowskiemu z hotelu West Baltic Resort Świnoujście, za ufundowanie pysznej zupy dla wszystkich uczestników turnieju. Również wielkie podziękowania dla tych Rodziców, którzy pamiętali o zaopatrzeniu bufetu, oraz dla Pana Leszka Wagi, za opiekę medyczną podczas „Baltica Cup 2018”. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama