Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 10:40
Reklama
Reklama

Wojskowi otrzymali klucze do służbowego M.

W czwartek, 24 stycznia br. odbyło się przekazanie aktów przydziału i kluczy do 25 mieszkań w nowo wybudowanym budynku przy ulicy kontradmirała Włodzimierza Steyera 8, 10. Mieszkania na okres pełnienia zawodowej służby wojskowej otrzymali w tym bloku żołnierze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.
Wojskowi otrzymali klucze do służbowego M.

Oddany w czwartek wojskowym lokatorom budynek, w niczym nie przypomina koszarowca, jest to na wskroś nowoczesny, trzypiętrowy dom o łącznej powierzchnię blisko 1935 m².  W dwóch klatkach schodowych rozmieszczono 25 mieszkań, są to lokale w większości trzy i czteropokojowe  o powierzchni od ponad 22 m² do prawie 87 m². W mieszkaniach znajdują się osobne kuchnie, toalety i łazienki, w pokojach i korytarzach położono panele podłogowe, każde mieszkanie posiada balkon i dostęp do oddzielnej komórki lokatorskiej. w każdej klatce schodowej znajduje sie pomieszczenie na przechowywanie rowerów. Budynek ogrzewany jest z miejskiej sieci ciepłowniczej. Przed blokiem powstał parking dla lokatorów i mini plac  zabaw. Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków wypracowanych przez Agencję Mienia Wojskowego, bez udziału dotacji budżetowej, na co zwraca uwagę obecny przy przekazaniu mieszkań, Dominik Zaremba zastępca prezesa Agencji Mienia Wojskowego.

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Marynarz 27.01.2019 09:40
Widzę, że na FB telewizji trwa gorąca dyskusja na temat jednego z przywilejów jakim są mieszkania dla wojska. Cóż chciałbym tylko dodać, że w Polsce były, są i będą "uprzywilejowane" grupy zawodowe, które mają różnego rodzaju "dodatki" wpisane do wykonywanej profesji, żołnierka jest jednym objęta i nie jedyna tymi "dodatkami". Chciałbym zaznaczyć, jak mówi prezes AMW, oddane mieszkania dla marynarzy, nie stanowią ich własności, gdyż są to mieszkania służbowe i AMW nie zamierza ich komercjalizować. Wszystko w tym temacie.

zachmurzenie małe

Temperatura: 3°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama