Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 lutego 2026 15:09
Reklama
Reklama

Sytuacja w świnoujskiej oświacie w 5 dniu strajku

W piątek, 12 kwietnia br. zakończyły się trzydniowe egzaminy gimnazjalne. Od poniedziałku, 15 kwietnia br. do egzaminów przystąpią uczniowie klas ósmych. Później powinny odbyć się egzaminy maturalne.
Sytuacja w świnoujskiej oświacie  w 5 dniu strajku

Autor: Telewizja Świnoujście

Piąty dzień trwa ogólnopolska akcja strajkowa pracowników oświaty. Władze miasta monitorują każdego dnia wszystkie wydarzenia związane z oświatą i strajkiem nauczycieli. O sytuację w świnoujskich placówkach edukacyjnych,  zapytaliśmy dziś zastępcę prezydenta miasta Pawła Sujkę.

Kliknij aby odtworzyć

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ekonom 12.04.2019 21:18
Ci strajkujący bardzo się zdziwią gdy w następnym miesiącu na ich kontach za strajkowanie za każdy dzień odliczone zostanie od 100 do nawet 150 zeta

Eurydyka 12.04.2019 20:35
Halo Ziemia !!! Sławomir Broniarz zaznaczył, że akcja strajkowa będzie trwała także w okresie dni wolnych od zajęć lekcyjnych. - Nauczyciele w tych dniach pozostają na terenie szkoły, co jest w sposób oczywisty przez nas traktowane. Dni przerwy świątecznej są przerwą dla uczniów, nie dla nauczycieli i pracowników niebędących nauczycielami – powiedział

Nata 12.04.2019 20:31
Najlepszy ogląd strajkowych działań ma nie kto inny jak wiceprezydent Sujka. Cóż, to dopiero 5 dzień strajku nauczycieli, który wspierają ci którzy nie mają dzieci w wieku szkolnym, lub niepełnosprawnych. Współczuję panu jak i innym rodzicom w podobnym położeniu.

Ryszard C. 12.04.2019 20:14
Panie Prezydencie Żmurkiewicz ma Pan bardzo dobrego zastępcę. Pozdrawiam

Marlena 12.04.2019 19:52
Strajk strajkiem, ale na pewno nigdy nie poparłabym strajku w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym!!! Teraz niewolnikami ZNP będzie grupa maturzystów którzy przygotowują się do egzaminu? Do tej pory wierzyłam w hasełko ZNP o tym, że dzieci są dla nich najważniejsze! Jak ważne, to nawet widać w niektórych działaniach strajkowych przemęczonych tygodniową 18 godzinną pracą nauczycieli! Wstyd!

Grom 12.04.2019 19:52
Mocny i konkretny głos w sprawie strajku

Dawid 12.04.2019 18:25
Bez ściemy i bez oszukiwania. Tak powinno być. Brawo Panie Pawle.

zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 980 hPa
Wiatr: 10 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JanekTreść komentarza: Panowie ofert pracy w Urzędzie pracy 41 na znanym portalu pracy 35 , Świnoujście miało szkoły branżowe bo takie były zakłady pracy , stocznia , PPDiUR Odra , port , ceny szybują zarobki dołują . Ten Pan co chciałby aby start-upy weszły w miasto co mogą co najwyżej działać w hotelarstwie , ale tu nie wróżę rewolucji . Pamiętam jaka radość była z otwarcia fabryki boczku . Były już na szczęście v-ce prezydent teraz promuje szkołę i stanowiska pracy u sąsiadów za szlabanem . Serio ? to ma być przyszłość dla tego miasta?Data dodania komentarza: 3.02.2026, 21:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 02.02.2026Autor komentarza: ICOTreść komentarza: Niewiarygodne , przerażające . Po prostu przepaść . Na myśl przychodzi mi wypowiedź Pana Holoubka na temat czego się boi.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 12:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwarty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama