Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 maja 2026 03:32
Reklama

„Rodzina 500+” w Świnoujściu...

Trzynasty już dzień, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Świnoujściu, przy ulicy Dąbrowskiego 4 prowadzi wszystkie sprawy związane m.in. z praktyczną realizacją rządowego programu „Rodzina 500+”.
„Rodzina 500+” w Świnoujściu...

Autor: Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki

Na miejscu wszystkie osoby, które zgłoszą się osobiście bądź telefonicznie otrzymają pełną informację dotyczącą, kto może ubiegać się o pomoc, w jaki sposób wypełnić wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego i wreszcie informacji, w jaki sposób i kiedy otrzymają przyznane środki. Na setki tych i podobnych pytań odpowiada rodzicom Beata Baczyńska z MOPR.  

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 13°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 5 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: wydawca ZTVTreść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: PoszukiwaczTreść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: nauczycielkaTreść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia.Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali...Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Panowie dyskutanci, dwóch wybitnych intelektualistów Waga i Nowicki dali popis swojej niekompetencji. Mam prośbę do redakcji, jeżeli chcecie aby ktoś Was słuchał i oglądał , zapraszajcie tych nielicznych radnych którzy mają coś do powiedzenia.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 10:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr Piwowarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama