Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 18:16
Reklama

Gwiazdy gotują – szefowi asystuje znany doktor

Przysłowie mówi: Jak ktoś zna się na wszystkim, to znaczy, że… nie zna się na niczym. Przysłowie to śmiało można przypisać kolejnemu aktorowi, który założył kuchenny fartuch i ruszył śmiało do „gotowania” Plusem kolejnego spotkania w kulinarnym programie jest to, że nasza kolejna aktorska gwiazda śmielej poruszać zaczął się w kuchennych arkanach sztuki kulinarnej.
Gwiazdy gotują – szefowi asystuje znany doktor

Autor: ZTV Świnoujście

Naszym kolejnym gościem przez trzy najbliższe odcinki programu „Gotuj z Gwiazdami” jest aktor teatralny, filmowy i telewizyjny - szczecinianin Wojciech Wysocki. Pośród wielu filmowych ról, ostatnio zapamiętany został z roli doktora Mieczysława Wezóła w serialu TVP „Ranczo Wilkowyje” O bezpieczeństwo w kuchni naszego gościa dbał oraz dobrą radą i pomocą służył Krzysztof Wierzba szef kuchni „Sofa Bistro”. W wykonaniu których zobaczymy jak przygotować Policzki wieprzowe w sosie własnym z kluskami kopytka i brokułem.

Kliknij aby odtworzyć

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Egon 10.08.2020 22:22
Przy tych upalnych dniach to tylko zimna "zupa chmielowa" może coś pomóc:) Ale nie powiem, program kulinarny i sympatyczny i edukacyjny i ciekawy i dobrze się ogląda

Krzysztof Wierzba 12.08.2020 14:19
Witam! Serdecznie dziękuję za słowa uznania i cieszę się że program się podoba! Pozdrawiam i zapraszam na kolejne odcinki!

Pola 10.08.2020 20:49
Jak zwykle przygotowywane są pyszności których i tak nie przygotuję,ale jak to mówił wielokrotnie szef kuchni, jedzenie zaczynamy od zmysłu jakim jest wzrok. Dlatego gdy się tak napatrzę i napatrzę na te pięknie wyglądające dania to już nie muszę jeść :))

K
krzysztof_wierzba 10.08.2020 21:24
Pani Polu! Serdecznie dziękuję za miłe słowa, lecz naprawdę zachęcam do wypróbowana naszych propozycji w zakątkach własnej kuchni! W razie niejasności służę pomocą i poradą ;) Spotkać mnie można za zwyczaj między 6.00 a 14.00 w lokalu SOFA Bistro na ul. Uzdrowiskowej 48 B - gdzie serdecznie zapraszam!

Ula 10.08.2020 20:26
Nie ma się czemu dziwić zachowawczemu zachowaniu w kuchni pana Wojciecha, przecież jako znakomity aktor do każdej roli musi mieć czas na przygotowanie się. Co innego szef p. Krzysztof, z niego to już rutynowy wyżeracz prosto z kotła:)

K
krzysztof_wierzba 10.08.2020 21:31
Pani Ulu! Serdecznie dziękuję za miłe słowa, lecz naprawdę zachęcam do wypróbowana naszych propozycji w zakątkach własnej kuchni! Fakt że przy ,,kotle" spędziłem już ponad 35 lat - nie stawia mnie w żaden sposób na jakimkolwiek piedestale - kucharz (bo taki jest mój zawód / szef kuchni to tylko funkcja) wymaga od nas ciągłej nauki i samodoskonalenia się! Cytując jedną z najpopularniejszych osób w naszym kraju - ,,Ja proszę Państwa cały czas się uczę, na wyjazdach się uczę, podczas konkursów się uczę, podczas podróży się uczę i siedząc w domu po pracy też się uczę - ja po prostu cały czas się uczę" ;) W razie niejasności służę pomocą i poradą ;) Spotkać mnie można za zwyczaj między 6.00 a 14.00 w lokalu SOFA Bistro na ul. Uzdrowiskowej 48 B - gdzie serdecznie zapraszam!

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 21°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 32 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama