Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 czerwca 2026 07:53
Reklama
Reklama

Przytór-Łunowo. Co się odwlecze, to...

W minioną sobotę, 5 września br. na placu piknikowym za budynkiem filii MDK w Przytorze, Stowarzyszenie Grupa Morska "Cała Naprzód" wraz z Radą Osiedla Przytór-Łunowo z wydatną pomocą Urzędu Miasta, Miejskiego Domu Kultury i licznych darczyńców zorganizowało wielogodzinny Piknik Integracyjny.
Przytór-Łunowo. Co się odwlecze, to...

Autor: ZTV Świnoujście

Impreza od wielu lat odbywała się w drugiej połowie czerwca, niestety tegoroczne wcześniejsze plany organizacyjne pokrzyżował koronawirus, stąd przesunięcie imprezy w czasie i podział jej na trzy części. Jednak, jak twierdzi gospodarz sobotniego spotkania radny Sławomir Nowicki z GM "Cała Naprzód" impreza nie straciła nic na atrakcyjności i przyciągnęła do wspólnej zabawy w sumie blisko tysiąc osób. Dzięki sponsorom, udało się m.in. przygotować i wręczyć 450 paczek z zawartością słodyczy i artykułów żywnościowych dla dzieci, młodzieży i seniorów mieszkających na osiedlu Przytór-Łunowo. Tradycyjnie też dla wszystkich piknikowych gości czekały potrawy z grilla, ciasta upieczone przez mieszkanki, słodycze i owoce, oczywiście nie obyło się bez licznych występów muzycznych i zabaw zręcznościowych. Impreza na placu piknikowym zakończyła się długo po północy.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Eva 07.09.2020 23:09
Cieszy fakt, że są jeszcze ludzie którym się chce działać i robić coś fajnego dla innych

Temperatura: 12°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama