Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 14:33
Reklama

Rozmowy na czasie

Gośćmi zaproszonymi do programu byli radni Rady Miasta Świnoujście – radna Sylwia Marszałek z Grupy Morskiej Cała Naprzód i radny Jacek Jurkiewicz z Prawo i Sprawiedliwość.
Rozmowy na czasie

Autor: ZTV Świnoujście

Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy m.in. o kolejnej rozpoczętej kadencji Rady Miasta i działalności radnych. Kolejnym tematem była ciągle jeszcze otwarta kwestia likwidacji świnoujskiego zakładu Morskiej Stoczni Remontowej i podjęta na ostatniej sesji Rady Miasta uchwała podwyższająca opłaty za wywóz śmieci i rezygnacja przedstawicielki Rady Miasta w pracach Zarządu Celowego Gmin R-XXI w Słajsinie. Zapraszamy!

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

analityk 10.12.2020 17:11
Dwójka najlepszych radnych ..ona i on.

las 10.12.2020 11:43
Co za bełkot. Nie da się bWas słuchać Państwo radni...

Sąsiad 07.12.2020 21:07
Radny Jurkiewicz,jak zwykle,konkretnie i na temat,chłop mówi prawdę... CHodzili radni po rondzie na Łunowie Staszyński,Mrozek,Jurkiewicz,wiem bo chodziłem z nimi protestując przeciwko łączeniu Stoczni świnoujskiej ze szczecińską Gryfią.Jak PO połączyła to niech teraz się nie dziwi....że jest to co jest....Jurkiewicz prawdę mówi....

obserwator 07.12.2020 20:32
Radny Jurkiewicz ma jaja, mówi jak jest prosto z mostu , bez znieczulenia, takich rajców nam trzeba.

niepolityczny 07.12.2020 20:06
Panie radny Jurkiewicz, no nie ma sie co podniecać. PiS nie zrobił NIC. Nie ruszyliście nawet palcem w bucie by pomóc w ratowaniu MSR w Świnoujściu przed barbarzyńską likwidacją!

myśliciel 07.12.2020 20:36
PIS jest gwarantem Polskiej Racji Stanu a Jurkiewicz mężem opatrznościowym polskości tych ziem , kultury , gospodarki , tożsamości narodowej.

Poldek 07.12.2020 23:15
Ten gwarant z nowym rokiem będzie NARODOWYM BANKRUTEM. A dzięki dotychczasowej polityce i rozdawnictwu pociągnie za sobą gospodarkę i inne ważne dziedziny Polskiego być albo nie być!

zachmurzenie duże

Temperatura: 19°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: Tomasz SawickiTreść komentarza: Panie "Znawco tematu", program realizowany jest w księgarni Pana Cezarego. To nie jest bluebox, a właściwie w obecnych realiach stosowany greenbox. Efekt bokeh, który polega na estetycznym rozmyciu tła w celu podkreślenia obiektu i dodania zdjęciu głębi uzyskujemy dzięki zastosowaniu obiektywu filmowego 45 mm. Zapewniam, że program realizowany jest w księgarni Neptun Pana Cezarego Koncewicza - pomijając mały szczegół, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla przekazu??? Pozdrawiam Tomasz Sawicki ZTVData dodania komentarza: 25.04.2025, 23:26Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Przecież to na blueboxie robicie a nie w księgarni. he, heData dodania komentarza: 25.04.2025, 22:32Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo, brawo. Konkretna, inteligenta, czarująca Pani dyrektor. Świnoujście wreszcie nie będzie się wstydzić poziomu Ośrodka Barbarki.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:30Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w Świnoujściu T Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Roman Kucierki zamienił się na stanowiska pracy z byłym zastępcą prezydenta? Ale numer !!!Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w ŚwinoujściuAutor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama