Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 15:46
Reklama

Pobiegli dla Kacperka

Ponad setka dzieci z SP 2 w Goleniowie pobiegła dla Kacperka na szkolnym boisku. Dzieci same zgłaszały się, by wesprzeć rodziców Kacperka w zbiórce pieniędzy.
Pobiegli dla Kacperka

Autor: www.siepomaga.pl

Dla wszystkich było to ważne wydarzenie, dzieci wykonały ponad 200 dyplomów. Dyplomy te trafią do tych, którzy wezmą udział w wirtualnym biegu Zakładu Aktywności Zawodowej. Wystarczy wpłacić pieniądze dla Kacperka na www.siepomaga.pl by dostać medal, koszulkę i dyplom.

Pracownicy ZAZ-u wpadli na pomysł, by bieg charytatywny połączyć z urodzinami pana Mariusza. 21 kilometrów pokonali dziś razem z wiceburmistrzem Goleniowa i marszałkiem województwa. Trasa wiodła wałem przeciwpowodziowym z Lubczyny do czarnej łąki i z powrotem.

Kacperek z Mostów ma niespełna półtora roku, choruje na rdzeniowy zanik mięśni terapia genowa to koszt ponad 9 mln złotych, dotąd udało się zebrać ponad 350 tysięcy.
Rodzice napisali dziś, że chcą przerwać zbiórkę i szukać innych sposobów na leczenie. Ich zdaniem nie da się zebrać tak dużej kwoty.

Spróbujmy dokonać kolejnego cudu. Udało się z Wiktorem, niech uda się z Kacperkiem z Mostów. HEROSI Kacperka - Licytacje cały czas trwa zbiórka, choć rodzice Kacperka ogłosili dziś, że chcą szukać innych sposobów, bo kwota ponad 9 mln wydaje się niemożliwa do zebrania. 

link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/kacper-sma

Kliknij aby odtworzyć

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: -8°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ICOTreść komentarza: Niewiarygodne , przerażające . Po prostu przepaść . Na myśl przychodzi mi wypowiedź Pana Holoubka na temat czego się boi.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 12:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na tak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama