Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 13:03
Reklama

Ekstremalnie z OSiR „Wyspiarz”

W minioną niedzielę, 19 czerwca br. w godzinach od 17. Do 20. w świnoujskim Skateparku odbyła się edycja otwartej imprezy „ EXTREME CUP ŚWINOUJŚCIE ”
Ekstremalnie z OSiR „Wyspiarz”

Frekwencja jak na pierwszą tego typu imprezę pozytywnie zaskoczyła organizatorów – Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, stąd decyzja o kontynuowaniu jej w latach następnych. Cieszy zapewne fakt, że obok lokalnej grupy fanów sportów ekstremalnych w imprezie wzięli udział także zawodnicy ze Szczecina, Stargardu, Polic, Międzyzdrojów i Wolina.  W kategorii Skate oraz BMX wzięło udział 40 zawodników, którym kibicowali znajomi  i rodziny. Wyniki przedstawiają się następująco: W trakcie zawodów przeprowadzono 3 konkurencje skateboardowe: Best Trick Box wygrał Paweł Ratajczak, Rider firmy Stoprocent, a wyróżnienie otrzymał lokalny deskorolkowiec Jakub Brzezinski. Best Trick Rail wygrał Tomasz Barbarski ze Stargardu, natomiast wyróżnienie otrzymał jeden z młodszych startujących Franek Dyrda.
Hi Ollie wygrał z wynikiem 75cm, Mateusz Koszelnik z Polic. Wyróżnienie w tej konkurencji wywalczył Tomasz Barbarski. Kategoria Rowery: Przejazdy FunBox – quater wygrał Bartek Krogulec, a wyróżnienie przypadło dla Sebastiana Szymańskiego. Hi bunnyhop wygrał Maciej Andrzejewski. Dodatkową konkurencją był slalom na fiszkach, gdzie do wygrania były dwie złote deski od sponsora. Najszybciej slalom przejechał Kuba Małkiewicz Z drugim wynikiem uklasyfikował się młodziutki Franek Dyrda.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

werk 22.06.2016 09:07
fajna impra powinna być zorganizowana ponownie

zachmurzenie duże

Temperatura: 18°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 24 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: Tomasz SawickiTreść komentarza: Panie "Znawco tematu", program realizowany jest w księgarni Pana Cezarego. To nie jest bluebox, a właściwie w obecnych realiach stosowany greenbox. Efekt bokeh, który polega na estetycznym rozmyciu tła w celu podkreślenia obiektu i dodania zdjęciu głębi uzyskujemy dzięki zastosowaniu obiektywu filmowego 45 mm. Zapewniam, że program realizowany jest w księgarni Neptun Pana Cezarego Koncewicza - pomijając mały szczegół, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla przekazu??? Pozdrawiam Tomasz Sawicki ZTVData dodania komentarza: 25.04.2025, 23:26Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Przecież to na blueboxie robicie a nie w księgarni. he, heData dodania komentarza: 25.04.2025, 22:32Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo, brawo. Konkretna, inteligenta, czarująca Pani dyrektor. Świnoujście wreszcie nie będzie się wstydzić poziomu Ośrodka Barbarki.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:30Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w Świnoujściu T Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Roman Kucierki zamienił się na stanowiska pracy z byłym zastępcą prezydenta? Ale numer !!!Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w ŚwinoujściuAutor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama