Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 czerwca 2025 05:13
Reklama

Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w Stargardzie

W biurowcu przy ul. Pierwszej Brygady 35 w Stargardzie  otwarto biuro poselskie, senatorskie i europoselskie Platformy Obywatelskiej. W jego otwarciu wzięli udział parlamentarzyści, a także lokalni samorządowcy oraz działacze i sympatycy PO.
Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w Stargardzie

Autor: Wioletta Mordasiewicz Media

W wieżowcu dawnych ZNTK, w pok. nr 412  będą dyżurować europoseł Bartosz Arłukowicz, senator Magdalena Kochan oraz posłowie Sławomir Nitras, Magdalena Filiks, Artur Łącki, Arkadiusz Marchewka i Grzegorz Napieralski. Parlamentarzyści zapraszają w każdy poniedziałek o godz. 17. Niegdyś biuro PO działało przy ul. Dworcowej.

Kliknij aby odtworzyć

 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Szalkiewicz.ZiW. 27.05.2025 15:43
Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żona

Marek 12.05.2025 11:14
Czy do wyświetlenia komentarza koniecznie należy podać pełne dane osobowe?

Marek 12.05.2025 08:46
Dlaczego w Stargardzie członkowie i działacze P.O. nie wykazują żadnej inicjatywy reklamowej aby zachęcić do głosowania w wyborach prezydenckich na swojego kandydata. Przedstawiciele innych ugrupowań wywieszają banery, plakaty (PIS), Hołownia. Czy zamierzacie płakać po przegranej albo śpiewać nic się nie stało. Ważne żebym ja zachował fotel posła.

Alma 28.03.2025 15:42
Dlaczego w Stargardzie tak mało bilbordów z Panem Trzaskowskim! Innych kandydatów pełno!

Józek 22.11.2021 20:30
Zastanawiam się do czego posłom i senatorom szczególnie z PO, którzy nie są przy władzy i jeszcze długo nie będą, tego typu pomieszczenia jak to nazywają biura w których nikogo z nich tam nie ma!? Jakie sprawy do PO mają mieszkańcy? W czym im mogą pomóc posłowie z PO? Lepiej gdyby władze Stargardu przekazali te pomieszczenie jakieś organizacji pozarządowej to lepszy byłby z tego pożytek.

Zenek 22.01.2025 13:29
Tak dlaPisu albo kleru

bezchmurnie

Temperatura: 16°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama