Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 marca 2026 10:55
Reklama

Temat Tygodnia – środa, 24 listopada br.

Ten zawód wymaga niezwykłej empatii, wrażliwości i cierpliwości. Codziennie spotykają się oni z problemami, dramatami ludzkimi i często mogą sami stać się ofiarą oszustw. Pracownik socjalny musi posiadać wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oaz asertywne.
Temat Tygodnia – środa, 24 listopada br.

Autor: ZTV Świnoujście

W minioną niedzielę, 21 listopada br. Pracownicy Socjalni obchodzili swoje doroczne święto. Krótko należy stwierdzić i to wcale nie od święta, że problemy podopiecznych są tak naprawdę problemami pracowników socjalnych przez 365 dni w roku i niekiedy 24 godziny na dobę. O pracy pracowników  socjalnych , o podstawowej działalności firmy pomocowej jaką jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i wreszcie o realizowanych kampaniach i różnego rodzaju akcjach, rozmawialiśmy z gościem programu Temat Tygodnia – Gabrielą Poniedziałek-Petruk dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu. Zapraszamy!

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 11°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 2 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama