Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 16:38
Reklama

Pasjans na dwóch

„Pasjans na dwóch” pod takim tytułem odbył się koncert w ramach Grechuta Festival w świnoujskim amfiteatrze, koncert który został gorąco przyjęty przez publiczność.
Pasjans na dwóch

Autor: Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki

Na scenie przy instrumentach i mikrofonach zasiadło dwóch doskonale znanych i lubianych artystów; Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski. Pierwszy to mistrz piosenki intymnej, przed laty debiutował w słynnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Jego repertuar nie sposób wpasować w sztywne schematy czy definicje. Natomiast Andrzej Sikorowski, to wybitny artysta polskiej estrady, pierwszy w Polsce klasyczny bard z gitarą, zarazem twórca grupy Pod Budą. Zapraszamy na spotkanie z dwoma artystami zanim przystąpili do pasjansa.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wardęga 20.08.2016 14:32
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy! Brawa organizatorzy i wykonawcy!

Irena 20.08.2016 13:44
Super wykonawcy! Super koncert!

D.D. 19.08.2016 21:10
Utwory wykonywane przez p. Turnaua czy Sikorowskiego są ponadczasowe, zawsze i chętnie słuchane.:)

Olga 19.08.2016 20:19
To był jeden z lepszych koncertów FG, Wykonawcy jak zwykle nie zawiedli

zachmurzenie duże

Temperatura: 20°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 24 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: Tomasz SawickiTreść komentarza: Panie "Znawco tematu", program realizowany jest w księgarni Pana Cezarego. To nie jest bluebox, a właściwie w obecnych realiach stosowany greenbox. Efekt bokeh, który polega na estetycznym rozmyciu tła w celu podkreślenia obiektu i dodania zdjęciu głębi uzyskujemy dzięki zastosowaniu obiektywu filmowego 45 mm. Zapewniam, że program realizowany jest w księgarni Neptun Pana Cezarego Koncewicza - pomijając mały szczegół, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla przekazu??? Pozdrawiam Tomasz Sawicki ZTVData dodania komentarza: 25.04.2025, 23:26Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Przecież to na blueboxie robicie a nie w księgarni. he, heData dodania komentarza: 25.04.2025, 22:32Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo, brawo. Konkretna, inteligenta, czarująca Pani dyrektor. Świnoujście wreszcie nie będzie się wstydzić poziomu Ośrodka Barbarki.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:30Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w Świnoujściu T Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Roman Kucierki zamienił się na stanowiska pracy z byłym zastępcą prezydenta? Ale numer !!!Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w ŚwinoujściuAutor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama