Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 31 stycznia 2026 12:44
Reklama

Rozmowy na czasie

Do programu Rozmowy na czasie zaproszenie przyjęli radni Rady Miasta Świnoujście: radny Wiesław Góreczny (KO - PO) i radny Jarosław Włodarczyk (Lewica)
Rozmowy na czasie

Autor: ZTV Świnoujście

Z radnymi poruszyliśmy na dwa tematy. Najbardziej aktualny temat to pandemia koronawirusa w tym nowa jego mutacja pod nazwą OMIKRON, wprowadzane przez rząd ograniczenia i restrykcje oraz zmiany związane z koronawirusem, które obowiązywać mają od 15 grudnia br. Kolejnym tematem były podwyżki diet radnych, które weszły od października br. z wyrównaniem od sierpnia br. W Radzie Miasta znalazła się grupa radnych, którzy są za obniżeniem otrzymanej podwyżki diet... Zapraszamy!

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Lolek ? 17.12.2021 00:10
Łatwo dostać trudno oddać :). Brawo Jarek.

hacap 17.12.2021 20:26
Jaruś populista!

kolo 24.12.2021 11:05
żenada

Piotr 14.12.2021 10:12
Teraz sprawa diet, gdy są już wypłacone, to mi pachnie ze strony SLD nadzwyczajnym POPULIZMEM Panie Radny Włodarczyk!

Bolek 13.12.2021 19:52
Wydaje mi się, że temat kasy dla radnych, tym bardziej, że już ją posmakowali i dostali na swoje konta, to temat mocno spóźniony na którym chcą zabłysnąć czerwoni. Wiadomo było już w sierpniu, że Duda podpisze tę ustawę i wówczas panowała cisza! Teraz nawet nie wszystkim czerwonym chce się na ten temat gadać.

zachmurzenie duże

Temperatura: -8°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 23 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama