Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 18:35
Reklama

Wojsko sprzedaje świąteczne zestawy prezentowe. "Nie wylądujesz z zakupem w lesie"

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent pod choinkę, z pomocą przychodzi Agencja Mienia Wojskowego. Instytucja przygotowała zestawy świąteczne składające się z ubrań i dodatków pochodzących z nadmiarów magazynowych wojska.
Wojsko sprzedaje świąteczne zestawy prezentowe. "Nie wylądujesz z zakupem w lesie"

Autor: iStock / AMW

Takie rzeczy tylko w AMW…

„Jeżeli zakupy świątecznych prezentów to dla Ciebie gorący temat to świętnie, znaczy świetnie się składa. Właśnie z myślą o nadchodzących świętach przygotowaliśmy zestaw gwiazdkowy. (…) Dzięki temu oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas. Prezenty znajdą się pod choinką w samą porę, a Ty nie wylądujesz z ich zakupem w lesie” – czytamy żartobliwy opis w jednej z ofert Agencji Mienia Wojskowego. Na chwilę obecną do kupienia są dwa zestawy świąteczne.

W jednym z nich znajdziemy ubrania i dodatki na chłodną zimę. Drugi zaś przewiduje odzież nieco cieńszą, z przeznaczeniem na cieplejsze dni. Prezentowe pakiety składają się z m.in. z bielizny pilota, szalokominiarki, rękawiczek, torby, kalesonów czy futrzanej czapki.

Produkty oferowane przez agencję co prawda mogą nosić ślady długotrwałego przechowywania w magazynach, jednak z powodzeniem posłużą jeszcze miłośnikom militarnych gadżetów, wędkarzom, grzybiarzom czy pasjonatom strzelectwa.

W sklepie internetowym AMW można kupić również przedmioty codziennego użytku, np. szczotkę do toalet, etui na szczoteczkę do zębów, spodnie od piżamy, koszulę czy naczynie do przypraw. Prawdziwe „perełki” czekają też na amatorów nieco bardziej skomplikowanego sprzętu, bowiem na liście oferowanych produktów znalazły się też m.in. kompasy, kabury, lornetki i trzewiki desantowca.

Co jeszcze można kupić od wojska?

Na stronie internetowej poświęconej przetargom AMW stale pojawiają się oferty sprzedaży lokali mieszkalnych i użytkowych. W odpowiedniej rubryce wystarczy wpisać interesującą nas frazę lub lokalizację, a na liście wyświetlą się wszystkie związane z nią wyniki wyszukiwania.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 21°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 34 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama