Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 23:58
Reklama

Wesoło było w dzielnicy Karsibór

W sobotę, 27 sierpnia br. w dzielnicy Karsibór, w filii i na zapleczu terenowym Miejskiego Domu Kultury zorganizowany został festyn z okazji Dnia Karsibora i Dnia Osadnika.
Wesoło było w dzielnicy Karsibór

Autor: Telewizja Świnoujście

Bogaty zestaw  przedsięwzięć zaplanowanych dla wszystkich mieszkańców i gości przybyłych na imprezę rozpoczynała ciekawa prelekcja historyczna wygłoszona przez dr Józefa Plucińskiego o karsiborskich osadnikach. Z cennymi nagrodami w postaci sprzętu AGD przebiegał konkurs kulinarny Fantazje Śledziowe, w którym swoje potrawy pod osąd jury dostarczyło 7 uczestników. Nie zapomniano o najmłodszych, dla nich ponad godzinę odbywały się zabawy z grupą klaunów i piratów. Karsiborscy strażacy mieli możliwość pochwalić się nowym sprzętem i pokazania umiejętności w jego obsłudze na wypadek zagrożenia. Natomiast swoje umiejętności sportowe zaprezentowała grupa zapaśnicza Wiking – Wolin. Tradycyjnie, gorącymi brawami przyjmowany był koncert w wykonaniu chóru Kantylena i zespołu Chwaty. Karsiborska impreza zakończyła się dyskoteką, która trwała do późnych godzin nocnych. 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec 29.08.2016 18:04
Bardzo fajna sobotnia impreza na Karsiborzu, tylko te cholerne komary, żarły wszystko i wszystkich, nawet uodporniły się na środki do ich odstraszania!!!

bezchmurnie

Temperatura: 3°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 7 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama