Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 16 maja 2024 15:24

Halowy Turniej Piłki Nożnej

W minioną sobotę, 2 kwietnia br. w Kompleksie Sportowym Uznam Arena w Świnoujściu odbyła się I Edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej - McDonald´s CUP- 2022. Turniej rozgrywany był w kategorii wiekowej U 9 i U 11 lat z udziałem siedmiu drużyn.

Autor: ZTV Świnoujście / Jarosław Włodarczyk

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Winkids i Firma McDonad´s, przy wydatnej pomocy rodziców i działaczy sportowych. Przed rozpoczęciem  Turnieju rozmawialiśmy z przedstawicielami organizatorów jak i uczestnikami imprezy.  O godzinie 14. odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia i prezentacja drużyn.

Kliknij aby odtworzyć

Z kronikarskiego obowiązku odnotowaliśmy także zwycięzców sobotniego turnieju. W grupie wiekowej U9 wszystkie drużyny zajęły miejsce I, natomiast w grupie wiekowej U11 I miejsce wywalczyła drużyna Prawobrzeże Świnoujście, miejsce II przypadło zawodnikom PSFS z Przecławia, natomiast premiowane miejsce III zdobyła ekipa z Eintracht z Ahlbeck – Gratulujemy!