Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 00:50
Reklama

Zostań policjantem ! O tym, że warto wybrać ten zawód rozmawialiśmy podczas targów edukacyjnych.

W środę, 20 kwietnia w auli Zespołu Szkół Nr 1 w Stargardzie odbyły się targi edukacyjne #EduDay, podczas których rozmawialiśmy z uczniami klas maturalnych o naszym zawodzie, zachęcając do wstąpienia w nasze szeregi.
Zostań policjantem ! O tym, że warto wybrać ten zawód rozmawialiśmy podczas targów edukacyjnych.

Autor: podkom. Krzysztof Wojsznarowicz

Rynek pracy oferuje wiele ciekawych ofert młodym ludziom rozpoczynającym swoją drogę zawodową. Policjanci oferują interesującą i pełną nowych doświadczeń służbę, oczekującą profesjonalnego podejścia do obowiązków służbowych i zaangażowania. Pracę dającą stabilizację finansową oraz możliwość rozwoju i awansu. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w formacji mundurowej, pomagającej ludziom i stojącej na straży bezpieczeństwa ojczyzny.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć dokumenty w swojej komendzie terenowej bądź komendzie wojewódzkiej w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. 

Masz pytania związane ze służbą w Policji ??? - nie zwlekaj zadzwoń do nas, a my udzielimy  Ci wszelkich informacji. 
Wydział Kadr i Szkolenia KPP w Stargardzie tel. - 47 78 29 612, 47 78 29 613
Więcej informacji na naszej stronie : stargard.policja.gov.pl   
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 11°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 19 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: czemu kauje Pan nieprzychylne komentarze wobec władzy panie wydawco. Proszę się nie baćData dodania komentarza: 11.02.2026, 18:23Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama